Siódemka Miedź Legnica rozpoczęła przygotowania do sezonu. Nasi piłkarze ręczni trenują w hali przy Lotniczej. Trener Piotra Będzikowski testuje trzech młodych zawodników.

- Przyglądamy się tym młodym chłopakom. Na pewno dostaną szansę pokazania się w sparingach - mówi trener Piotr Będzikowski.
Na razie jedynym nowym zawodnikiem, który podpisał z Siódemką Miedź kontrakt jest 32-letni Krystian Kuta. Ten doświadczony szczypiornista ma zastąpić na prawym rozegraniu Bartosza Nastaja, który związał się z Piotrkowianinem Piotrków Tryb.
- Naszym celem numer jeden wciąż jest pozyskanie zawodnika na lewe rozegranie. Niestety rynek jest mocno przetrzebiony przez kluby zawodowej PGNiG Superligi, a my do tego nie jesteśmy finansowym krezusem - mówi szkoleniowiec Siódemki Miedź.
Przypomnijmy, że legnicki zespół opuścili również Kamil Mosiołek (MKS Kalisz) i Wojciech Czuwara (KSZO Ostrowiec Św.). Wszystko wskazuje na to, że w Siódemce Miedź nie zobaczymy już Szymona Kehle i Mateusza Dobrasiaka. Srebrni medaliści MP juniorów z ub. roku postanowili bowiem zakończyć kariery.
Pierwszy mecz kontrolny Siódemka Miedź rozegra 17 sierpnia. W hali przy Lotniczej podejmie Moto-Jelcz Oława. A już 20 sierpnia nasza drużyna weźmie udział w turnieju towarzyskim w Poznaniu, gdzie sprawdzi formę z takimi rywalami' jak Grunwald Poznań, MKS Kalisz i Ostrovia Ostrów Wlkp.
Ligowy sezon Siódemka Miedź rozpocznie 10 września od wyjazdowego meczu z KSSPR Końskie.[FOTORELACJA]11602[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Gdzieś ktoś coś... szkoda czasu na czytanie
Wowo
10:01, 2026-06-24
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
Ale zazdrosne przegrywy zaczynają wyć z zawiści! Ha ha ha! Ciekawe co wy wystawicie? Grilla na balkonie w familioku? Paseratti B5 tdi na chodniku pod familiokiem czy kałdi z lpg na osiedlowym parkingu? Ha ha ha!
Karrington
09:18, 2026-06-24
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
Słoneczna nie jest gorsza od ul karingtonów. Dom + Auto na pokaz = to pełen komplet
tak
09:05, 2026-06-24
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
Ludzie z tych domeczków za chwilę powystawiają swoje auta. Ulica będzie przystrojona autami ku zadowoleniu pieszych, rowerzystów, hulajgonistów i rolkowców
i focia na FB
09:04, 2026-06-24