Ikar Legnica przegrał 0:3 z Dolmatem Oleśnica w meczu 9. kolejki dolnośląskiej 3. ligi. Zespół trenera Bogusław Pielucha spadł na 3. miejsce w tabeli swojej grupy.

- To najlepszy zespół w naszej grupie. Przegraliśmy mimo, że zagraliśmy bardzo dobry mecz. Nie mam żadnych żadnych pretensji do swoich podopiecznych. Walczyli, grali naprawdę dobre spotkanie. Goście mieli jednak w składzie kilku doświadczonych zawodników, ogranych w wyższych ligach - mówi trener Ikara Bogusław Pieluch.
Dolmat do zwycięstwa poprowadził Sławomir Kudłaczewski - były siatkarz Skry Bełchatów. Sposobu na niego legniczanie nie znaleźli. Mimo, że w sobotę byli wzmocnieni Rafałem Malcem, który wrócił do Ikara po siedmiu latach.
- Malec zagrał nieźle, ale ma jeszcze zaległości treningowe. Tej klasy zawodnik na pewno nam jeszcze w tym sezonie pomoże - ocenia Pieluch.
Ikar spadł na 3. miejsce w tabeli, bo BTS Bolesławiec zdobył punkt w Żmigrodzie przegrywając 2:3. Za tydzień legniczanie staną przed szansą na powrót na 2. miejsce. Zagrają w Sycowie z Rośkiem, a BTS pojedzie do Oleśnicy po pewną porażkę.[FOTORELACJA]7443[/FOTORELACJA]
Ikar Legnica - Dolmat Siatkarz Oleśnica 0:3 (-22, -19, -23)
Ikar: Broński, Kupiński, Michalewski, Strzelczyk, Młotek, Maksymiuk oraz Malec, Żarczyński, Śliwa, Duda.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W której rubryce radni wpisali diety?
Warto zobaczyć oświadczenia majątkowe radnych z poprzedniej kadencji. Szczególną uwagę zwracają oświadczenia radnej Krzeszewskiej. Też idzie o ukryte przychody.
Orest
01:02, 2026-06-28
Tyle pokaże termometr i praca stanie. Będą limity
Skoro skorumpowana swołocz w urzędach ma skrócone godziny pracy to czemu inni nie mają?
Korupcja
23:57, 2026-06-27
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Dobrze że mam pełny przelot, do zobaczenia w nocy szmaciarze z Karlińskiego
cwele z Karlińskiego
23:55, 2026-06-27
Nie żyje Jerzy „Bambo” Furtak
Zwykły obrzydliwy czarny *%#)!& i gwałciciel, ja byłam jedną z jego ofiar, dobrze że zdechło truchło, mam nadzieję że smaży się w piekle 👿👿👿
Kicia Lola
22:36, 2026-06-27