W sobotę rozegrano pierwszą część XVI Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kunice. Wśród orlików triumfował UKP Zielona Góra, a w kategorii młodzików wygrała Miedź Legnica.


W grupie B nie było niespodzianki. UKP Zielona Góra wyprzedził Football Academy i Kaczawę Bieniowice. W spotkaniu o 5. miejsce Prochowiczanka Prochowice ograła Kaczawę Bieniowice. Brąz wywalczyła Football Academy Legnica, która pokonała KS Legnickie Pole. W finale UKP Zielona Góra po dobrym meczu wygrał z Miedzią Legnica 1:0. Królem strzelców turnieju został Bartłomiej Marcinów z Miedzi Legnica, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Jana Dudę z Football Academy.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7572"}
Od początku w turnieju młodzików karty rozdawała Miedź Legnica dowodzona przez Wojciecha Górskiego. Legniczanie w grupie najpierw rozgromili Legnickie Pole 11:0, a w drugim meczu pokonali Albatros Jaśkowice 2:0. W grupie B Kaczawa Bieniowice wygrała oba spotkania z Football Academy 7:1 a z UKP Zielona Góra 3:2. Drugie miejsce przypadło Football Academy, które ograło UKP Zielona Góra 3:1.::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7573"}
Piąte miejsce zajął UKP Zielona Góra wygrywając z Albatrosem Jaśkowice 1:0. Brązowy medal wywalczyło Legnickie Pole, które po szalonym meczu pokonało Football Academy 4:3. W finale Miedź Legnica nie miała żadnych problemów z Kaczawą Bieniowice. Podopieczni Wojciecha Górskiego wygrali 4:1.
Nagroda dla najlepszego gracza powędrowała do rąk Damiana Pulikowskiego z Miedzi Legnica.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7574"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Jeszcze drożej? My już płacimy 10 zł za metr ogrzewania, chcecie nas wykończyć? Mamy podwójnie naliczane ciepło bo przerobiono źle instalacje kiedy podłączano pod WPEC bo kiedyś był te domy ogrzewała własna kotłownia. Za ZGM dzielono licznik na pół a kiedy nam sprzedano mieszkania to WPEC nie dzieli już na pół wskazań licznika ponieważ mamy podwójne nabicia licznika tylko płacimy co wskazuje licznik.
wystraszony
06:15, 2026-06-26
Uwaga! Groźny żar idzie na Legnicę
Panie prezydencie niech się pan za to weźmie. Upały, w dzień mamy pozamykane okna a w nocy nie możemy wywietrzyć bo oczyszczalnia ścieków zamiast swoje gazy spalać to puszcza na miasto w nocy. Smród, ból głowy i tak jest od lat. Co roku interwencje i co roku tak samo a w 1997 sam interweniowałem w spółce i długo był spokój a teraz od lat to samo.
mieszkaniec
06:00, 2026-06-26
Do Karpacza znów pojedzie zabytkowy skład
Ahoj mnie Jelenia Góra obchodzi, co? Legnicę KURV/EN MACHEN, RAUS!
*%#)!&
23:48, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Żądam aby dokonać pomiaru hałasu na Al. Rzeczypospolitej i ilości spalin a nie na jakiejś tam ul Karlińskiego bo coś tu śmierdzi w tej sprawie ale na pewno nie spaliny tylko jakieś układy polityczne .
Sulik
19:01, 2026-06-25