Granit Roztoka został zwycięzcą Pucharu Wójta Gminy Kunice w piłce nożnej halowej. Przedstawiciel wałbrzyskiej Klasy Okręgowej pokonał w finale Kaczawę Bieniowice.

Na najniższym stopniu podium stanął Apis Jędrzychowice. Czwartoligowiec w meczu o brąz pokonał Mewę Kunice 2:0.
Pozostały miejsca zajęli kolejno Albatros Jaśkowice, Ikar Miłogostowice, Liwno Zabór i Unia Rosochata. Najlepszym zawodnikiem wybrano Patryka Bystryka z Apisu Jędrzychowice. Nagroda dla najlepszego bramkarza powędrowała do Daniela Pazdro z Kaczawy Bieniowice, natomiast koronę króla strzelców zdobył Marcin Bałut z Granitu Roztoka.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"16459"}
Wyniki Pucharu Wójta Gminy Kunice:
Grupa Niebieska:
Albatros Jaśkowice – Mewa Kunice 0:3
Granit Roztoka – Liwno Zabór 6:0
Mewa Kunice – Liwno Zabór 5:2
Granit Roztoka – Albatros Jaśkowice 1:2
Liwno Zabór – Albatros Jaśkowice 0:3
Mewa Kunice – Granit Roztoka 2:3
Grupa Biała:
Kaczawa Bieniowice – Unia Rosochata 7:1
Apis Jędrzychowice – Ikar Miłogostowice 2:0
Kaczawa Bieniowice – Ikar Miłogostowice 0:0
Apis Jędrzychowice – Unia Rosochata 9:0
Kaczawa Bieniowice - Apis Jędrzychowice 0:3
Unia Rosochata – Ikar Miłogostowice 0:1
Półfinały:
Mewa Kunice – Kaczawa Bieniowice 2:4
Apis Jędrzychowice – Granit Roztoka 3:3 k. 8:9
Mecz o 3. miejsce:
Mewa Kunice – Apis Jędrzychowice 0 :2
Finał:
Kaczawa Bieniowice – Granit Roztoka 1:5
Anonimowy Gość11:00, 01.02.2020
Dobrze, że u nas nie grało zarośnięte drewno.
Anonimowy Gość08:00, 02.02.2020
Gratulacje dla Roztoki. Albatros jako jedyna drużyna pokonała mistrza ☺ ale niestety gwiazdy Mewy im nie pomogły poprzez lekceważenie mimo prowadzenia 2:0 z Roztoką
Anonimowy Gość05:00, 02.02.2020
[quote="kibic"]Gratulacje dla Roztoki. Albatros jako jedyna drużyna pokonała mistrza ☺ ale niestety gwiazdy Mewy im nie pomogły poprzez lekceważenie mimo prowadzenia 2:0 z Roztoką[/quot
Czyżby Stasiu za mało zapłacił???
Anonimowy Gość02:00, 09.02.2020
Mewa Kunice jesteśmy z Tobą, buraki (burak W) z Bieniowic i tak zostaną tam gdzie zawsze, ale wójt jak wszyscy wiemy i tak będzie zawsze za prowincją gminy, wiemy wszyscy dla czego. Mewa Pokażcie serce. Liczymy na Was. Mieszkańcy
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
To ja jestem ciekaw co się będzie działo za jakiś dwa lata gdy strefa ekonomiczna i fabryki na lotnisku dojdą aż do torów Hałas z zakładów produkcyjnych i ruch logistyczny dużych aut i transportu wewnętrznego nie będzie cichy Co wtedy zrobią mieszkańcy tej ulicy Każą wyburzyć zakłady ?
Typ
08:14, 2026-06-27
Gdzie w Legnicy działają kurtyny wodne?
Kupaj powinien przenieść DNI LEGNICYw takie upały ludzie udaru dostaną , mało kto normalny się wybiera do parku a reszta to sie pospija , szykujcie SOR
julka
19:18, 2026-06-26
„Gryf” patronem VII LO? Decyzja przed radnymi
A dlaczego nie Leszka flaszki Glodzia. Generała biskupa i opoja.
.....
18:31, 2026-06-26
Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy
Powinien być zakaz pracy w ekstremalnych upałach
Moim zdaniem
18:30, 2026-06-26