Nasze aparaty fotograficzne są od wielu lat na boiskach niższych lig. Zobaczcie fotografie z lat 2008-2011 z meczów nieistniejącej już drużyny z Zakaczawia. W najbliższym czasie pojawią się też inne zespoły.
[FOTORELACJA]16569[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość07:00, 24.03.2020
Ostatnie zdjęcie idealnie oddaje tę drużynę ;)
Anonimowy Gość09:00, 24.03.2020
Piękna drużyna złodziei i sutenerów
Anonimowy Gość09:00, 24.03.2020
Błękitni Koskowice teraz
Anonimowy Gość01:00, 24.03.2020
[quote="Gość"]Piękna drużyna złodziei i sutenerów[/quote]
To pokaż się,mądry w gębie tylko.A ty to porządny złodziej tak.Buha ha
Anonimowy Gość04:00, 24.03.2020
[quote="Gość"]Piękna drużyna złodziei i sutenerów[/quote]
Nie znasz ludzi to siedź cicho ,!
Anonimowy Gość06:00, 25.03.2020
Przez sport próbowano ludzi wyrwać z patologii .
Anonimowy Gość07:00, 25.03.2020
Kibole zakaczawia byli postrachem ligi
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Spadaja na drzewo banany prostowac POyebby
Niech
12:08, 2026-06-25
Legnicki Ekonom świętuje osiem dekad historii
Byłbym, ale to królestwo Czarnej Mamby, odpuszczę sobie...
mały Joe
10:48, 2026-06-25
Patrick Swayze na szpilkach
Bzdura. Stare odgrzewane cuchnące kotlety.
......
10:40, 2026-06-25
Legnicki Ekonom świętuje osiem dekad historii
A tablica to będzie w miejscu wygnania czy w zdezintegrowanej przez prezydenta siedzibie?
honny
10:33, 2026-06-25