Łukasz Cyborowski z Legnicy został zwycięzcą Mistrzostw Dolnego Śląska w Szachach Szybkich, które rozegrano w Hotelu Qubus w Legnicy.

1. CYBOROWSKI Łukasz 2548 Legnica
2. BRODOWSKI Piotr 2421 Głogów
3. GOLUCH Piotr 2203 UKS SP3 w Bogatyni [FOTORELACJA]4036[/FOTORELACJA]
Wyniki - klasyfikacja kobiet
1. CAGARA Paulina 2023 2100 WSB Wrocław
2. ŁUKASIEWICZ Anna 2064 2100 WKSz GANT HETMAN
3. LASCAR Radosława 1644 1600 ASSz Miedź Legnica

1. BARABASZ Marian 1902 1800 MDK Dany Chojnów
2. WÓJCIK Artur 2000 2000 Szklarska, Poręba
3. CAGARA Paulina 2023 2100 WSB Wrocław
Wyniki - klasyfikacja do1800
1. TEROCHIN Piotr 1729 1800 ASSz Miedź Legnica
2. GRELA Kacper 1785 2000 KSz Polonia Wrocław
3. MAŚLANKA Piotr 1728 1800 MDK Dany Chojnów

1. ŁUKASIEWICZ Aleksander 1941 2000 KSz Polonia Wrocław
2. TEROCHIN Piotr 1729 1800 ASSz Miedź Legnica
3. GRELA Kacper 1785 2000 KSz Polonia Wrocław
Wyniki - klasyfikacja osób niepełnosprawnych
1. WODAS Paweł 1896 1800 MDK Dany Chojnów
2. MAŚLANKA Piotr 1728 1800 MDK Dany Chojnów
3. PUDŁO Jerzy 1762 2000 MDK Dany Chojnów



Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Jeszcze drożej? My już płacimy 10 zł za metr ogrzewania, chcecie nas wykończyć? Mamy podwójnie naliczane ciepło bo przerobiono źle instalacje kiedy podłączano pod WPEC bo kiedyś był te domy ogrzewała własna kotłownia. Za ZGM dzielono licznik na pół a kiedy nam sprzedano mieszkania to WPEC nie dzieli już na pół wskazań licznika ponieważ mamy podwójne nabicia licznika tylko płacimy co wskazuje licznik.
wystraszony
06:15, 2026-06-26
Uwaga! Groźny żar idzie na Legnicę
Panie prezydencie niech się pan za to weźmie. Upały, w dzień mamy pozamykane okna a w nocy nie możemy wywietrzyć bo oczyszczalnia ścieków zamiast swoje gazy spalać to puszcza na miasto w nocy. Smród, ból głowy i tak jest od lat. Co roku interwencje i co roku tak samo a w 1997 sam interweniowałem w spółce i długo był spokój a teraz od lat to samo.
mieszkaniec
06:00, 2026-06-26
Do Karpacza znów pojedzie zabytkowy skład
Ahoj mnie Jelenia Góra obchodzi, co? Legnicę KURV/EN MACHEN, RAUS!
*%#)!&
23:48, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Żądam aby dokonać pomiaru hałasu na Al. Rzeczypospolitej i ilości spalin a nie na jakiejś tam ul Karlińskiego bo coś tu śmierdzi w tej sprawie ale na pewno nie spaliny tylko jakieś układy polityczne .
Sulik
19:01, 2026-06-25