Paweł Biszczak po raz trzeci z rzędu zdobył tytuł mistrza Polski w karate kyokushin. Sukces Biszczaka cieszy tym bardziej, że legniczanie mogli być jego świadkami.

-Cieszę się, że mi się to udało. To najbardziej prestiżowe zawody w kraju. Udaje mi się utrzymać wysoką formę przez kilka sezonów i przyznam szczerze dobrze taktycznie walczy mi się z ciężkimi przeciwnikami, aczkolwiek wygrywam również co roku Mistrzostwa Polski wagowe, więc te ostatnie sezony należą do mnie jeśli chodzi o scenę polskiego karate – powiedział Paweł Biszczak.
Zawodnik mówi, że z roku na rok coraz trudniej mu wygrywać, przeciwnicy przygotowują się pod kątem jego techniki, zachowań na macie i taktycznych zagrań. Nie przeszkodziło mu to jednak po raz kolejny pokazać klasę. Z występu Biszczaka zadowolony jest Andrzej Kaczkowski. W tegorocznych mistrzostwach wystartowało 64 zawodników z około 30 klubów z całej Polski. Legniczanie drużynowo uplasowali się na drugiej pozycji.
Oprócz Pawła Biszczaka tytuły mistrzowskie zdobyli: Aleksandra Radzewicz w Kata kobiet, Emil Sławoń w tej samej kategorii wśród mężczyzn.W Kumite kobiet triumfowała Agata Kaliciak. W Kumite mężczyzn wygrał Marek Partuś.[FOTORELACJA]4061[/FOTORELACJA][FOTORELACJA]4063[/FOTORELACJA][FOTORELACJA]4065[/FOTORELACJA]



Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pod Legnicą staną ładowarki dla TIR-ów
przy ulicy Karingtronów nie wolno jechać Tirami a tam obok jest potężna myjka dla Tirów
i co tera
09:09, 2026-06-25
Muzeum Miedzi prosi o pomoc w tworzeniu wystawy
Niech agenci z muzeum idą na jarmark staroci. Mogą utargować to co potrzebują.
mają blisko
09:07, 2026-06-25
Muzeum Miedzi prosi o pomoc w tworzeniu wystawy
Za darmo ? Nie
szok
09:06, 2026-06-25
Intrygujące SREBRO w Galerii Piastów
Bardzo modne. Można namalować na policzkach dodatkowe oczy . To artystycznie piękne i każda kobieta i każdy mężczyzna z 4 oczami bęszie spoko loko
art
09:04, 2026-06-25