W piątek rozegrano międzyszkolne zawody strzeleckie o puchar prezydenta Legnicy. W imprezie zorganizowanej przez LOK i ZSO nr 3 wystartowało 56 zawodników z czternastu szkół.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"11924"}
Wyniki Turnieju Finałowego Międzyszkolnych Zawodów Strzeleckich:
Turnieju drużynowy:
I miejsce: I Liceum Ogólnokształcące w składzie: Katarzyna Kubacka, Bartosz Jaśkiewicz, Gabriela Jankowiak, Agata Kołodyńska. Wynik: 360 pkt.
II miejsce: Katolickie Liceum Ogólnokształcące w składzie: Ignacy Halikowski, Dominik Hofman, Maciej Łaskarżewski, Paweł Jurczenko. Wynik: 359 pkt.
III miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w składzie: Piotr Repeła, Karolina Drewniak, Dominika Szeliga, Kacper Ołdak. Wynik: 358 pkt.
IV miejsce: II Liceum Ogólnokształcące w składzie: Angelika Kwaśny, Sebastian Szlachetka, Sebastian Pięta, Jakub Stechnij. Wynik: 355 pkt.
V miejsce: II Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w składzie: Dawid Łukaszczuk, Bartosz Bącal, Maciej Dąbrowski, Damian Czajkowski. Wynik: 347 pkt.
VI miejsce: Zespół Szkół Budowlanych - Grabskiego w składzie: Paulina Śliwowska, Michał Królikiewicz, Oliwier Iwanowski, Karol Kłeczek. Wynik: 343 pkt.
Turniej indywidualny - uczniowie:
Dziewczęta:
I miejsce: Angelika Kwaśny (II LO) – 95 pkt.
II miejsce: Dominika Szeliga (ZSO nr 3) - 94 pkt.
III miejsce: Nela Stasiak (711 DW KEDYW) - 92 pkt.
Chłopcy:
I miejsce: Sebastian PIĘTA (I LO) - 96 pkt.
II miejsce: Dominik KOFMAN (KLO) - 94 pkt.
III miejsce: Michał KRÓLIKIEWICZ (ZSB) - 94 pkt.
Mężczyźni:
I miejsce: Marek Szaynowski (KLO) - 90 pkt.
II miejsce: Krzysztof Kiełbasa (V LO) - 88 pkt.
III miejsce: Artur Torbiński (711 DW KEDYW) - 84 pkt.
IV miejsce: Sylwester Daniluk (ZSB) - 74 pkt.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Gdyby teraz strajkowano z powodu podwyżek cen to byśmy mieli strajki co tydzień.
.....
15:46, 2026-06-25
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
tak się kończą protesty. Były zakłady - nie ma zakładów - nie ma pracy i jest jak chcieli
nie ma nic
15:40, 2026-06-25
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Wyrobnicy są od roboty a nie od strajkowania. Wywalać na bruk! Tak jak w wiekopomnym dziele Wajdy "Ziemia Obiecana"!
Władza
15:08, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Skąd narzekania mieszkańców? wystawcie domy na sprzedaż, chętnie odkupię. Piękna dzielnica, śliczne domy i jeszcze ładniejsi mieszkańcy, no nic tylko pozazdrościć. aha to stąd ten hejt? przez zazdrość?🤣
Bizon
14:47, 2026-06-25