Piłkarze ręczni Siódemki Legnica pokonali 35:22 Chrobrego Głogów na zakończenie ligi dolnośląskiej juniorów. Myślami byli już jednak przy turnieju 1/4 mistrzostw Polski.

W środę Wita dał też wolne reprezentantom kraju Łukaszowi Mazurowi i Janowi Czuwarze. Ten drugi i tak został jednak królem strzelców ligi. Większość spotkania z perspektywy ławki rezerwowych obejrzeli inni czołowi gracze Siódemki: Konrad Cegłowski, Bartosz Skiba, Marcin Marcinkiewicz, Kacper Majewski. Nie podniósł się z niej w ogóle kontuzjowany Michał Antosik.
Zmiennicy spisali się jak na mistrzów przystało. Pewnie rozgromili Chrobrego 35:22. Po meczu był czas na świętowanie. Zawodnicy, ich rodzice oraz klubowi działacze siedli przy wspólnym stole. A historyczny, bo pierwszy juniorski tytuł mistrza województwa uczczono pysznym tortem ufundowanym przez piekarnię Okoń, która od dłuższego już czasu wspomaga Siódemkę. Zawodnicy i trener otrzymali też pamiątkowe koszulki ufundowane przez firmę Antosik Transport.
Teraz juniorów Siódemka czeka zasłużony odpoczynek. Na początku stycznia rozpoczną już przygotowania do turnieju 1/4 mistrzostw kraju. Podopieczni trenera Wity wystąpią w grupie „C”, która swoje mecze rozegra w Zawadzkiem. Rywalami Siódemki będą gospodarze - ASPR Zawadzkie (mistrz województwa opolskiego) oraz wicemistrzowie województw podkarpackiego i małopolskiego.[FOTORELACJA]7462[/FOTORELACJA]
Siódemka Legnica - Chrobry Głogów 35:22 (16:9)
Siódemka: Teterycz, Stachurski - Zieliński 4, Skiba 3, Kasowski 6, Górniak 1, Kędziora 5, Sieprawski 1, Turkosz 3, Furman 6, Cegłowski 1, Marcinkiewicz 1, Galik 4, Majewski.


Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nie żyje Jerzy „Bambo” Furtak
Zwykły obrzydliwy czarny *%#)!& i gwałciciel, ja byłam jedną z jego ofiar, dobrze że zdechło truchło, mam nadzieję że smaży się w piekle 👿👿👿
Kicia Lola
22:36, 2026-06-27
Wiatraki w gminie Ruja. Będą zebrania wiejskie
Będą protesty przemądrzałych chłopów, bo oni wiedzą lepiej od naukowców, że wiatraki szkodzą
??
21:11, 2026-06-27
Prelekcja o Świętej Jadwidze Śląskiej w Kunicach
Tylko co na to PiS i Kościół, bo przecież ta święta urodziła się w Niemczech, a jej ojciec był Niemcem?
?
21:09, 2026-06-27
Wiatraki w gminie Ruja. Będą zebrania wiejskie
a co słychać w Bieniowicach i Kłębanowicach. Ruja jest jaka jest , Teraz napiszcie o innych miejscowościach.
jechać
17:56, 2026-06-27