Po raz kolejny w gminie Kunice rozegrane zostały potyczki o tytuł Mistrza Ortografii gminy. Najlepiej z zawiłościami języka polskiego poradziły sobie mieszkanki Golanki Górnej.

Przed ortograficznym egzaminem stanęli w minioną sobotę młodzi mieszkańcy gminy Kunice biorący udział w dorocznym konkursie o tytuł Mistrza Ortografii gminy Kunice. Dwuosobowe reprezentacje spotkały się i walczyły w Golance Górnej.
Najlepiej poradzili sobie z zawiłościami językowymi reprezentanci Golanki Górnej i to właśnie gospodarze otrzymali tytuł Mistrza Ortografii.
Pierwsze miejsce zdobyły Marta Wójcik i Maja Forgiel, drugie Milena Banaś i Natalia Błąd, a trzecie Zuzanna Czubak.[FOTORELACJA]15273[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Najbardziej zagrożona jest ludność pochodząca z Małorosji z uwagi na zamiłowanie do picia na polanie w Lasku Złotoryjskim w weekedny. Łatwo o udar w taką pogodę.
GiviDonbas
14:47, 2026-06-27
Gdzie w Legnicy działają kurtyny wodne?
Gdzie ta kurtyna na Pomorskiej? Mało tego że nie działa to całkiem została zdemontowana i przeniesiona do parku, brawo Panie prezydencie i LPWIK możecie być z siebie dumni
Alojz
14:02, 2026-06-27
Mijali rower przy drodze. Nikt nie reagował
Przygłup cię robił i nie dorobił. Nie wiesz, gdzie są błędy? Bo jesteś tępakiem! Murem za Dawidkiem i Kamilą, lewaku POliniacki!
Do ?
14:02, 2026-06-27
Mijali rower przy drodze. Nikt nie reagował
Jesteś w stanie napisać jakiekolwiek zdanie bez błędów, matole bez szkoły?? Jesteś aż takim głąbem??
Do analfabety ......
12:39, 2026-06-27