Ponad sto osób wzięło udział w II Pomocowym Pikniku Basenowym, który odbył się na basenie Bąbelek. Uczestnicy imprezy wspierali Beatę Radomską, trenerkę z Bąbelka. Pieniądze z imprezy zostaną przeznaczone na jej walkę z nowotworem.

Pieniądze trafią na konto Beaty, która ma przed sobą kolejny ważny etap walki z mięsakiem Ewinga. Jak mówi, wsparcie finansowe jest dla niej bardzo ważne, ważniejsze jest jednak wsparcie psychiczne. To bowiem daje jej siłę do walki, bo wie, że nie w niej pozostawiona sama sobie.
Niedzielną imprezę zorganizowali przyjaciele Beaty Radomskiej, którzy zebrali się w nieformalną grupę wsparcia i robią wszystko żeby tego wsparcia udzielić.[FOTORELACJA]15250[/FOTORELACJA]

Anonimowy Gość08:00, 10.02.2019
Pani Beatko, życzę wytrwałości i zdrowia. Byłam dzisiaj z synkiem na basenie Bąbelek i bardzo nam się podobało. Muszę przyznać, że ma pani wspaniałych przyjaciół. Było widać, że instruktorzy, którzy Panią wspierają robią to z ogromną pasją i zamiłowaniem. Jeszcze raz pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Ania
Anonimowy Gość08:00, 30.07.2020
życzę tobie by dosięgła cie sprawiedliwość beato sprowadziłaś sąsiadów którzy zabili mi matke
ty co udajesz chorobe a znęcasz sie nad niepełosprawnymi obyś jak najszybciej zmarła i nie chowaj się w legnicy bo jak znajdziemy grób twój to naszczamy nań
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sparingowa porażka Miedzi z Zagłębiem Lubin
Zeby przetrwac obecny kryzys, to Miedz Legnica powinna kupic lub zaangazowac tego pilkkarza Roberta Lewandowskiego. Barcelona kupila juz pare czarnych i bezowych kopaczo-pilkarzy, a Robertino jest tani jak czapka sliwek!. No, ale zarzad Miedzi Legnica to zgraja chytrych skorumpowanych lapowkarzy, i nic z tego nie wyjdzie. Co z tym reklamowym *%#)!& otworz, zesraj sie, zamknij!. Ktos tam w Lca.pl ma cos z glowa?
Kibic pilki noznej.
18:55, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
A co w tym dziwnego? Tak jest wszędzie. W samorządach czy sejmie.
Do misia
18:16, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
śmieszne te głosownia , gdy ma się swoją KOalicyjną większość nie ma się z czego cieszyć , swoi popierają swoich, sami od stołków się nie odsuną
miś
18:09, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Miejmy nadzieję, że nie otrzyma wotum zaufania ..Nie powinien.Ten człowiek na takim stanowisku to olbrzymia pomyłka.
Pan
18:02, 2026-06-28