Ponad dwa promile alkoholu we krwi miał rowerzysta, który wtargnął na czerwonym świetle na przejście dla pieszych przy ulicy Jaworzyńskiej. Mężczyzna wpadł pod przejeżdżający samochód.

Po zbadaniu alkomatem okazało się, że jest kompletnie pijany, miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Trafił do legnickiego szpitala. Kierowca opla był trzeźwy. Skończyło się na scentrowanym kole rowerowym i rozbitej szybie w oplu.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6543"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
A po co w Prochowicach basen? Macie msze,uroczyste festyny z udziałem familii z Rogowa itp. To ma wam wystarczyć i chwalić władzę czyli najlepszą burmistrz miasta pod słońcem.
......
13:44, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
W Prochowicach natomiast w okresie wakacji będzie remontowany basen. Gratulacje za pomysł dla burmistrza i dyrektora POKIS . Proponuje wręczyć im za to nagrodę Nobla ,Redaktor Holecka czekamy na artykuł na portalu. Super widomość. Będzie kasa .
Prochowiczanka
13:29, 2026-06-24
Tydzień kontroli pokazał, kto nadal igra z prawem
PAŃSTWO POLICYJNE I KOMUNA KWITNIE!!! UKŁAD ZAMKNIĘTY WSZYSTKICH INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH!!! DRUGA BIAŁORUŚ
PRECZ Z KOMUNĄ!!!
13:20, 2026-06-24
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
fajny skrót, będzie można grzać hulajnogą
familok z Piekar
11:31, 2026-06-24