Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do wypadku doszło na ul. Wrocławskiej, przy wjeździe na wiadukt.
Jadąca w stronę Kunic samochodem marki Ford kobieta jechała z nadmierną prędkością. Wjeżdżając na wiadukt na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i znalazła się na przeciwległym pasie.
Jej ford zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka dacią. Trzy osoby uczestniczące w wypadku są ranne i zostały odwiezione do szpitala.
Ruch na trasie Legnica – Kunice jest w tej chwili całkowicie zablokowany. Na miejscu pracują policjanci.[FOTORELACJA]11857[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
fajny skrót, będzie można grzać hulajnogą
familok z Piekar
11:31, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
.... a , gdzie piękne fontanny w działaniu , ufundowane przez Rajców Miejskich ?? oczywiście tych przed wojennych - tych prawdziwych !! - od tych obecnych pasożytów , to nawet nic nie oczekiwać - to za dużo ! ! ! Dbanie o zabytki to wyzwanie dla kierownika miasta ! - tak wiemy , wiemy ! to nie jego bajka !
gupi
11:19, 2026-06-24
XXXI Turniej im. Włodzimierza Jantury już w sobotę
W takie upały to za bardzo nie pograją.
.....
10:45, 2026-06-24
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Gdzieś ktoś coś... szkoda czasu na czytanie
Wowo
10:01, 2026-06-24