Miedź Legnica ma za sobą tradycyjną przedsezonową sesję zdjęciową. W meczowych strojach zaprezentował się m. in. 19-letni Filip Karbowy.


Na sesji zabrakło piłkarzy, którzy w ub. tygodniu przeszli operacje: Wojciecha Łobodzińskiego, Błażeja Telichowskiego oraz Jakuba Vojtusa. Zaprezentowali się za to pozyskani w letnim okienku transferowym: Oscar Martin, Łukasz Sapela, Paul Batin i Karol Gardzielewicz.
Sezon 2016/2017 Miedź rozpocznie w najbliższą sobotę wyjazdowym meczem 1. rundy Pucharu Polski z GKS-em Bełchatów. 29 lipca na inaugurację rozgrywek 1. ligi podejmie na Stadionie Orła Białego Górnika Zabrze.[FOTORELACJA]11526[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Wieczorem pojadem z rodzinom do Legnicy umyć się pod kurtynom wodnom. Fajnie majonm w Legnicy.
Hejter z kunic
10:49, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Tasuje sie pod schroniskiem spiewajac kolendy zaleskie. Potem pujde na glinianki albo kompielisko z cyganami.
......
10:44, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Siedzem w naszym bajorze w kunicach i oglondam odbyty psuw.
Hejter z kunic
10:32, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Ja sie upałem nie przejmuje bo mam wyciskarke do soku a w piwnicy w której mieszkam mam chłodno. Jak wyciskam wyciskarkom to spiewam kolendy zaleskie.
......
10:05, 2026-06-27