W środę w Parku Miejskim rozegrano Piknik siatkarski. Turniej zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji. O medale powalczyło 21 drużyn z Legnicy i okolic.

Końcowa klasyfikacja:
Gimnazja:
I miejsce: Szykuj materac (Marcin Geppert, Piotr Szostak, Jan Librowski, Piotr Wiśniewski, Michał wanta, Hania Makuła)
II miejsce: Karmel (Asia Mużyło, Kasia Makaś, Wojtek Chormąt, Dominik Korytowski, Piotr Bazan, Michał Nowak)
III miejsce: Sandu ciorba (Julia Kowalczyk, Kasia Chudyk, Jakub Jarzmik, Anna Jastrzębska, Monika Kaliciak, Karolina Kowalska, Mateusz Starosta)
Szk. Ponadgimnazjalne:
I miejsce: Śmieciarze (Patryk Luty, Karol Nadolny, Błażej Ciuman, Artur Duda, Dawid Lis)
II miejsce: Bez nazwy (Ewa Sitko, Tomasz Michalkiewicz, Daniel Młyńczak, Jakub Popławski, Mateusz Dziuba, Marcelina Siuda)
III miejsce: Nieustraszeni podróżnicy czasu (Maciej Chołyński, Kacper Szymonik, Marcin Popławski, Paskal Michalski, Bartek Grzeszczuk, Dawid Drelichowski)
[FOTORELACJA]6225[/FOTORELACJA]
Kat. open:
I miejsce: Nieobliczalni (Mikołaj Skoczylas, Tomasz Lasak, Karol Maksymiuk, Arkadiusz Duda, Kamil Łuszcz, Joanna Kozak, Maciej Urban)
II miejsce: Greens (Kacper Gołda, Piotr Gołda, Grzegorz Goryczka, Dariusz Popiwczak, Filip Popiwczak, Małgorzata Popiwczak, Maksymilian Goryczka, Mateusz Kuczyński)
III miejsce: Zawsze do zera (Piotr Nagórny, Jacek Leks, Łukasz Hermnik, Robert Szreder, Anna Tyszkiewicz, Kamil Kudzak, Piotr Rodziewicz, Magdalena Golińska)
Kat. open mężczyzn:
I miejsce: Tyrtum pyrtum (Przemek Kościelny, Andrzej Siwiec, Dominik Korda, Grzesiek Siwiec, Rafał Marczuk, Piotr Serek)
II miejsce: Non toper w te i we w te (Marcin Izka, Krzysztof Młotek, Filip Michalewski, Tomasz Broński, Maciej Trzmiel, Bartek Sieńczuk, Damian Ryczkiewicz)
III miejsce: Kumple (Dariusz Horoszczak, Jarosław hajnowski, Wojciech Ząbacki, Mateusz Ząbacki, Grzegorz Antoniewicz, Edward, Patryk, Kazimierz Wiśniewski)
Najlepsze zespoły otrzymały puchary i dyplomy. Nagrody wręczał dyrektor OSiR-u Legnica, Andrzej Gąska. Uczestnicy turnieju zostali poczęstowani grochówką.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Ja sie upałem nie przejmuje bo mam wyciskarke do soku a w piwnicy w której mieszkam mam chłodno. Jak wyciskam wyciskarkom to spiewam kolendy zaleskie.
......
10:05, 2026-06-27
Dni Legnicy i masa atrakcji na weekend
Ja bendem leżał i oglondal odbyty psuw. Fszendzie odbyty psuw fszendzie odbyty psuw fszendzie odbyty psuw...
Hejter pisowski z ku
10:00, 2026-06-27
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
To ja jestem ciekaw co się będzie działo za jakiś dwa lata gdy strefa ekonomiczna i fabryki na lotnisku dojdą aż do torów Hałas z zakładów produkcyjnych i ruch logistyczny dużych aut i transportu wewnętrznego nie będzie cichy Co wtedy zrobią mieszkańcy tej ulicy Każą wyburzyć zakłady ?
Typ
08:14, 2026-06-27
Gdzie w Legnicy działają kurtyny wodne?
Kupaj powinien przenieść DNI LEGNICYw takie upały ludzie udaru dostaną , mało kto normalny się wybiera do parku a reszta to sie pospija , szykujcie SOR
julka
19:18, 2026-06-26