W weekend swoje spotkania rozegrały drużyny w niższych ligach. Zapraszam do zapoznania się z wynikami.
III liga:
[FOTORELACJA]3983[/FOTORELACJA]Prochowiczanka Prochowice – Bielawianka Bielawa 2:1
IV liga:
Sobota:
[FOTORELACJA]3980[/FOTORELACJA]Miedź II Legnica – Granica Bogatynia 1:2
Ślęza Wrocław – Iskra Kochlice 6:1
Niedziela:
[FOTORELACJA]3984[/FOTORELACJA]Orkan Szczedrzykowice – Konfeks Legnica 2:1
Klasa Okręgowa:
Piątek:
Sparta Grębocice – Sparta Rudna 2:2
Kuźnia Jawor – Zamet Przemków 1:0
Orla Wąsosz – Górnik Złotoryja 2:0
Stal Chocianów – Amator Wierzchowice 6:0
Górnik II Polkowice – Błękitni Koskowice 2:2
Chrobry II Głogów – Mewa Kunice 0:0
Chojnowianka Chojnów – Odra Chobienia 4:1
Czarni Rokitki – KS Męcinka 7:2
Klasa A:
Piątek:
[FOTORELACJA]3975[/FOTORELACJA]Iskra II Kochlice – Relaks Szklary Dolne 4:1
Victoria Parchów – Odra Ścinawa 5:1
[FOTORELACJA]3974[/FOTORELACJA]Unia Rosochata – KS Legnickie Pole 1:4
Czarni Miłkowice – Orzeł Mikołajowice 3:2
Krokus Kwiatkowice – Iskra Kębłów 1:2
Kaczawa Bieniowice – Kryształ Chocianowiec 4:3
Iskra Niedzwiedzice – Iskra Ksiegienice 7:0
Dąb Siedliska – Kondrad Kondradówka 0:1
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Wieczorem pojadem z rodzinom do Legnicy umyć się pod kurtynom wodnom. Fajnie majonm w Legnicy.
Hejter z kunic
10:49, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Tasuje sie pod schroniskiem spiewajac kolendy zaleskie. Potem pujde na glinianki albo kompielisko z cyganami.
......
10:44, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Siedzem w naszym bajorze w kunicach i oglondam odbyty psuw.
Hejter z kunic
10:32, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Ja sie upałem nie przejmuje bo mam wyciskarke do soku a w piwnicy w której mieszkam mam chłodno. Jak wyciskam wyciskarkom to spiewam kolendy zaleskie.
......
10:05, 2026-06-27