Nasze aparaty fotograficzne są od wielu lat na boiskach niższych lig. Zobaczcie fotografie z lat 2008-2019 z meczów Błękitnych Koskowice. W najbliższym czasie pojawią się też inne zespoły.
[FOTORELACJA]16575[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość09:00, 28.03.2020
tyle pięknych i tych mniej przyjemnych wspomnień... aż się łezka w oku kręci ;)
Błękitni, czekamy na Was w okręgówce!
Anonimowy Gość04:00, 28.03.2020
w okręgówce to tam mieli kiedyś mocną ekipę i to nie tylko na boisku ale też w barze na przeciwko ;)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Muzeum Miedzi prosi o pomoc w tworzeniu wystawy
Piękny pomysł. Gratuluję muzeum.
yanick
22:56, 2026-06-24
Autokary, kąpieliska i obozy pod lupą służb
ze szpitali nie kontrolowali
Szkoda
22:01, 2026-06-24
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
ale lewacka dyskryminacja
Jej
22:00, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
Rolnicy już mówią że wszystko wyschnie. Pośrednicy zrobią dobre ceny. Klienci zapłacą 300 % więcej za żywność. Jest słonko / nie ma wody
nie pada deszcz
20:58, 2026-06-24