Siódemka Miedź Legnica rozpoczęła przygotowania do sezonu. Nasi piłkarze ręczni trenują w hali przy Lotniczej. Trener Piotra Będzikowski testuje trzech młodych zawodników.

- Przyglądamy się tym młodym chłopakom. Na pewno dostaną szansę pokazania się w sparingach - mówi trener Piotr Będzikowski.
Na razie jedynym nowym zawodnikiem, który podpisał z Siódemką Miedź kontrakt jest 32-letni Krystian Kuta. Ten doświadczony szczypiornista ma zastąpić na prawym rozegraniu Bartosza Nastaja, który związał się z Piotrkowianinem Piotrków Tryb.
- Naszym celem numer jeden wciąż jest pozyskanie zawodnika na lewe rozegranie. Niestety rynek jest mocno przetrzebiony przez kluby zawodowej PGNiG Superligi, a my do tego nie jesteśmy finansowym krezusem - mówi szkoleniowiec Siódemki Miedź.
Przypomnijmy, że legnicki zespół opuścili również Kamil Mosiołek (MKS Kalisz) i Wojciech Czuwara (KSZO Ostrowiec Św.). Wszystko wskazuje na to, że w Siódemce Miedź nie zobaczymy już Szymona Kehle i Mateusza Dobrasiaka. Srebrni medaliści MP juniorów z ub. roku postanowili bowiem zakończyć kariery.
Pierwszy mecz kontrolny Siódemka Miedź rozegra 17 sierpnia. W hali przy Lotniczej podejmie Moto-Jelcz Oława. A już 20 sierpnia nasza drużyna weźmie udział w turnieju towarzyskim w Poznaniu, gdzie sprawdzi formę z takimi rywalami' jak Grunwald Poznań, MKS Kalisz i Ostrovia Ostrów Wlkp.
Ligowy sezon Siódemka Miedź rozpocznie 10 września od wyjazdowego meczu z KSSPR Końskie.[FOTORELACJA]11602[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
fajny skrót, będzie można grzać hulajnogą
familok z Piekar
11:31, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
.... a , gdzie piękne fontanny w działaniu , ufundowane przez Rajców Miejskich ?? oczywiście tych przed wojennych - tych prawdziwych !! - od tych obecnych pasożytów , to nawet nic nie oczekiwać - to za dużo ! ! ! Dbanie o zabytki to wyzwanie dla kierownika miasta ! - tak wiemy , wiemy ! to nie jego bajka !
gupi
11:19, 2026-06-24
XXXI Turniej im. Włodzimierza Jantury już w sobotę
W takie upały to za bardzo nie pograją.
.....
10:45, 2026-06-24
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Gdzieś ktoś coś... szkoda czasu na czytanie
Wowo
10:01, 2026-06-24