W sali sportowej w Legnickim Polu odbyła się trzynasta edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy. Na boisku spotkały się drużyny sześciu komend z regionu, a rywalizacja przebiegała w świetnej, sportowej atmosferze. Tegoroczne rozgrywki po raz pierwszy odbyły się poza Legnicą po dwunastu latach organizacji turnieju w mieście.

Uroczystego otwarcia dokonali nadkomisarz Kamil Piasecki, zastępca komendanta miejskiego policji w Legnicy, oraz wójt gminy Legnickie Pole Rafał Plezia. Przywitali wszystkich zawodników i życzyli im udanych rozgrywek, podkreślając znaczenie wspólnych sportowych inicjatyw.
W turnieju wystąpiły drużyny reprezentujące Komendę Miejską Policji w Legnicy oraz komendy powiatowe z Bolesławca, Jawora, Świdnicy, Lubina i Lwówka Śląskiego.
Rywalizacja była zacięta i emocjonująca do ostatnich minut. W tym roku najlepsza okazała się reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu. Drugie miejsce zajęła drużyna Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, a trzecie przypadło Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie.W dalszej kolejności uplasowały się zespoły z Lwówka Śląskiego, Jawora i Świdnicy.
Puchary wręczali nadkomisarz Kamil Piasecki, wójt Rafał Plezia, przewodniczący legnickiego NSZZ Policjantów aspirant sztabowy Kamil Maziarz oraz aspirant sztabowy Dariusz Misiura z Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej NSZZ Policjantów.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mijali rower przy drodze. Nikt nie reagował
No i widzisz, analfabeto, że jednego, prostego zdania nie potrafisz napisać bezbłędnie, tłuku bez szkoły! Ha ha ha! Brak, kre ty nie, dwóch przecinków! Ciśnij sok na wyciskarce i spiewaj kolendy zaleskie, buahahaha!
Do .....
16:11, 2026-06-27
Mijali rower przy drodze. Nikt nie reagował
No i widzisz kolego jaki umysłowo upośledzony jest ten dyżurny hejter i poyeb. Klepie o jakiś błędach, które są tylko w jego małym łbie.
....
15:47, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Najbardziej zagrożona jest ludność pochodząca z Małorosji z uwagi na zamiłowanie do picia na polanie w Lasku Złotoryjskim w weekedny. Łatwo o udar w taką pogodę.
GiviDonbas
14:47, 2026-06-27
Gdzie w Legnicy działają kurtyny wodne?
Gdzie ta kurtyna na Pomorskiej? Mało tego że nie działa to całkiem została zdemontowana i przeniesiona do parku, brawo Panie prezydencie i LPWIK możecie być z siebie dumni
Alojz
14:02, 2026-06-27