Tort urodzinowy, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji czekało na widzów podczas świętowania piątych urodzin kina Helios. Chętnych do zabawy nie brakowało.

Niewątpliwą atrakcją była cena biletów, wejście na każdy seans kosztowało tylko 14 zł. Z okazji skorzystało wielu miłośników srebrnego ekranu. Wielkim powodzeniem cieszyły się konkursy bo i nagrody były atrakcyjne. - W specjalnie przygotowanych miejscach dzieciaki mogły porysować, zagrać w kręgle, piłkarzyki – wylicza Adam Górzyński. - Oczywiście mieliśmy dla uczestników nagrody. Nie zapomnieliśmy też o dorosłych, mogli się zmierzyć na boisku z piłkarzami Miedzi Legnica. Oczywiście było to boisko do gry w piłkarzyki. Oczywiście dla wszystkich były nagrody.
Około 14:45 do holu wjechał tort urodzinowy, którym wszyscy obecni zostali poczęstowani. Oczywiście zgodnie z tradycją przed zdmuchnięciem świeczek dyrektor Heliosa pomyślał życzenie. - Zdmuchując świeczki życzyłem sobie kolejnych przynajmniej takich samych pięciu lat – mówi Adam Górzyński.
Życzymy dyrektorowi i całej załodze kina Helios tłumów klientów i spełnienia marzeń, także tych prywatnych.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"8063"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji
Cuchniesz czosnkiem...
Do Ron
14:09, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Mykola, stul, banderowcu.
Do ?
14:08, 2026-06-28
Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji
Nie należy zapominać, że wspomniani święci byli rodowitymi Żydami i nosili imiona Szaweł i Szymon. Kościół przerobił im imiona na Paweł i Piotr, żeby namieszać ludziom w głowach.
Ron
13:49, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Na pewno pili alkohol z mety bo po 22:00 nie mogli kupić w sklepie bo prohibicja obowiązuje. Ponieważ nie doczekali by do rana to postanowili iść tam gdzie prohibicję mają gdzieś i trafili na jakiś szemrany alkohol lub po pymetanol...🤣🤣🤣
Zzzzzz.....
13:24, 2026-06-28