Bluesowo, a jednak jazzująco było na czwartkowej edycji Blues Vocal Night. Patrycja Kamola i jej muzyczni przyjaciele zabrali gości w muzyczną podróż do najdalszych zakątków najstarszego rodzaju muzyki.

- Zaśpiewamy bluesa, ale będzie trochę popu i jazzu. Wykonamy kilka moich autorskich numerów, nie zabraknie oczywiście znanych bluesowych standardów, które będą „przerobione” przeze mnie i moich kolegów.
Do projektu Blues Vocal Night oprócz sprawdzonej grupy przyjaciół z zespołu wokalistka zaprosiła tym razem Jacka „Jogi” Jagusia. To jeden z czołowych polskich bluesmanów młodego pokolenia. Muzyk pięciokrotnie został okrzyknięty najlepszym polskim gitarzystą bluesowym. Wspólnie zaserwowali publiczności niesamowitą dawkę bluesa we własnej interpretacji. Było harmonijnie i bardzo energetycznie. „Rzeki dzieciństwa” w wykonaniu „Jogiego” nie powstydziłby się sam Tadeusz Nalepa.
Mówi się, że muzyka wypływa z głębi duszy człowieka i dotyka duszy innych. Takie właśnie określenie najbardziej pasuje do Patrycji. Młoda wokalistka jest zafascynowana muzyką, a ta to po prostu z niej płynie. Jej wielką miłością jest jazz, ale patrząc na nią i słuchając czwartkowego koncertu w akademiku z pewnością można powiedzieć, że zalicza się także do grona tych „chorych na bluesa”.
Patrycja studiuje wokalistykę jazzową, koncertuje, komponuje muzykę i nagrywa płytę. W tym wszystkim znajduje też czas na działalność charytatywną. Często śpiewa na koncertach na rzecz innych, swoją wiedzą i umiejętnościami dzieli się z dziećmi, które nie stać na naukę śpiewu i grania. Prowadzi w Legnicy jedno z kół Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. W styczniu będziemy mieli okazję usłyszeć ją na koncercie charytatywnym na rzecz dzieci.[FOTORELACJA]10501[/FOTORELACJA]

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji
Cuchniesz czosnkiem...
Do Ron
14:09, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Mykola, stul, banderowcu.
Do ?
14:08, 2026-06-28
Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji
Nie należy zapominać, że wspomniani święci byli rodowitymi Żydami i nosili imiona Szaweł i Szymon. Kościół przerobił im imiona na Paweł i Piotr, żeby namieszać ludziom w głowach.
Ron
13:49, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Na pewno pili alkohol z mety bo po 22:00 nie mogli kupić w sklepie bo prohibicja obowiązuje. Ponieważ nie doczekali by do rana to postanowili iść tam gdzie prohibicję mają gdzieś i trafili na jakiś szemrany alkohol lub po pymetanol...🤣🤣🤣
Zzzzzz.....
13:24, 2026-06-28