W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego przy ul. Bydgoskiej powstał Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy. Inwestycja pochłonęła 4,2 mln zł.


Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy będzie służył kursantom. WORD zamierza też wykorzystywać go komercyjnie.
- Nasza oferta szkoleniowa adresowana jest wyłącznie do posiadaczy prawa jazdy kategorii A i B. Osoby nieposiadające, co najmniej jednego z tych uprawnień, nie mają możliwości wzięcia udziału w treningach. Do dyspozycji kierowców są samochody należące do ośrodka, głownie toyoty i skody. Nowe kwalifikacje można też będzie zdobyć we własnym aucie - wyjaśnia dyrektor Gesella.
::video{"type":"single","item":"5036"}
[FOTORELACJA]12724[/FOTORELACJA]Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Prezio Szynalski to stary dziadek, który 10 lat temu został emerytem i dalej trzepie forsę, no bo ma właściwą legitymację partyjną.
Kooper
15:41, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Prezydent nie może dostać wotum zaufania i absolutorium. Od ponad dwóch lat nie dotrzymuje złożonych obietnic przedwyborczych. Ponadto działa na szkodę mieszkańców i Legnicy. Maksymalizuje obciążenia finansowe mieszkańców poprzez podnoszenie na najwyższe dopuszczalne poziomy podatki lokalne. Opłaty lokalne np. za wodę albo śmieci wzrosły o kilkadziesiąt procent a dla przedsiębiorców ponad 100 procent. W ciągu dwóch lat zadłużenie Legnicy zostało zwiększone o kolejne 100 mln zł. Obiecywał rozwijać Legnicę, a faktycznie zwija i likwiduje. Najwięcej w dziedzinie kultury. Zmniejszona dotacja dla teatru, likwidacja schroniska młodzieżowego, likwidacja Harcerzaka, likwidacja Izby Wytrzeźwień i wystawienie budynku na sprzedaż, wystawienie na sprzedaż budynków Ekonoma i Spożywczaka zamiast je wyremontować i rozwijać w Legnicy szkolnictwo na poziomie szkół średnich. Z zapowiadanej dużej chmury pozyskanych dotacji i dofinansowań zewnętrznych spadł mały deszcz. Tworzy pola do konfliktu z różnymi grupami społecznymi naszego miasta. Prezydent jest bezradny i bezsilny wobec wyzwań, w których znalazło się nasze miasto i mieszkańcy. Nie umie współpracować z ludźmi. Otacza się miernotami, a na stanowiskach kierowniczych w strukturach ratusza wciąż destabilizacja. Odchodzą ludzie, których zatrudniał obecny prezydent. Tego obrazu złego prezydenta dopełnia brak czasu dla mieszkańców oraz prezentowana buta i arogancja na sesjach rady miejskiej. Tak dalej być nie może. Kupaj musi odejść ze stanowiska prezydenta Legnicy.
SET
15:38, 2026-06-28
Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji
Cuchniesz czosnkiem...
Do Ron
14:09, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Mykola, stul, banderowcu.
Do ?
14:08, 2026-06-28