Spotkanie Konfeksu Legnica ze Ślęzą Wrocław nie zapowiadało aż takich ogromnych emocji. Drużyna prowadzona przez Andrzeja Ignasiaka w drugiej połowie zdobyła trzy bramki i wygrała na Grabskiego 0:3.
Na pierwsze strzał kibice zgromadzeni na Grabskiego musieli czekać do 18. minuty, zawodnik Ślęzy jednak przestrzelił. W 34. minucie Andrzejewski zdecydował się na strzał z dystansu, piłką otarła się tylko o poprzeczkę. Dwie minuty później Stryński również szukał swojej szansy, jednak jego strzał pozostawiał wiele do życzenia. Ostatnie dwie minuty pierwszej połowy okazały się decydujące, najpierw Emil Nowakowski za komentowanie decyzji sędziego otrzymał żółtą kartkę, chwile później ten sam zawodnik sfaulował rywala za co otrzymał drugą kartkę, w konsekwencji czerwoną.
Początek drugiej połowie podobnie jak pierwsza część nie był porywającym widowiskiem. Wrocławski zespół szukał swoich szans zza pola karnego. Najlepszą okazje do zdobycia bramki miał Stryński, który jednak z ostrego kąta trafił prosto w bramkarza.
Chwile później Ślęza mogła wyjść na prowadzenie. Kapitalnie w sytuacji sam na sam zachował się Wójcik. Na placu gry w 68. minucie pojawił się Wach, który zmienił Dańczaka.
Najwięcej emocji jednak wzbudziła sytuacja z 72. Minuty. Po zamieszaniu w polu karnym w rękę zostaje trafiony Wojciech Górski. Sędzia wskazuje na wapno, a czerwoną kartkę otrzymuje… Dorian Wach. Konfeks musiał kończyć spotkanie w dziewiątkę. Ślęza pewnie zamienia jedenastkę na bramkę. Parę minut później było już po meczu 0:2. W 84. minucie wrocławski zespół dobił rywala strzałem zza pola karnego.
Konfeks Legnica – Ślęza Wrocław 0:3 (0:0)
Konfeks: Wójcik – F. Górski, Babeczko, Andrzejewski, Pazio – Ławkiel (83. Wiśniewski), Nowakowski, W. Górski, Dańczak (68. Wach) – Wojtal, Stryński.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"3925"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji
Cuchniesz czosnkiem...
Do Ron
14:09, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Mykola, stul, banderowcu.
Do ?
14:08, 2026-06-28
Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji
Nie należy zapominać, że wspomniani święci byli rodowitymi Żydami i nosili imiona Szaweł i Szymon. Kościół przerobił im imiona na Paweł i Piotr, żeby namieszać ludziom w głowach.
Ron
13:49, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Na pewno pili alkohol z mety bo po 22:00 nie mogli kupić w sklepie bo prohibicja obowiązuje. Ponieważ nie doczekali by do rana to postanowili iść tam gdzie prohibicję mają gdzieś i trafili na jakiś szemrany alkohol lub po pymetanol...🤣🤣🤣
Zzzzzz.....
13:24, 2026-06-28