Wychowankowie Domu Dziecka z Golanki Dolnej rozegrali wielki Wakacyjny Turniej Bowlingowy. Dzieci skorzystały z gościnności Agnieszki Tarczyńskiej, właścicielki Kręgielni Piastowskiej.

[FOTORELACJA]2499[/FOTORELACJA]
Wychowankom Domu Dziecka wizyta w kręgielni również bardzo się podobała. W dowód wdzięczności wręczyli Agnieszce Tarczyńskiej podziękowanie podpisane przez panią dyrektor Renatę Pinczuk.
Znalazły się w nim bardzo znamienne słowa o tym, jak postrzegana jest bezinteresowna pomoc :” …pokazujecie dzieciakom taki aspekt życia, którego poznania los im często poskąpił. Swoją życzliwością i wsparciem uczycie ich, że na świecie liczy się nie tylko własne dobro, ale także wrażliwość na potrzeby innych. Obserwowanie, jak ludzie dzielą się tym, co mają jest dla naszych wychowanków cenną lekcją o tym, czym jest prawdziwa ludzka życzliwość i dobroć.”
Dla takich słów warto pomagać, powiedziała nam wzruszona Agnieszka Tarczyńska. Być może znajdą się osoby lub instytucje, które zechcą wesprzeć akcje Pani Agnieszki. Wszyscy proszeni są o kontakt telefoniczny 601709338, bądź mailowy [email protected]

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Prezio Szynalski to stary dziadek, który 10 lat temu został emerytem i dalej trzepie forsę, no bo ma właściwą legitymację partyjną.
Kooper
15:41, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Prezydent nie może dostać wotum zaufania i absolutorium. Od ponad dwóch lat nie dotrzymuje złożonych obietnic przedwyborczych. Ponadto działa na szkodę mieszkańców i Legnicy. Maksymalizuje obciążenia finansowe mieszkańców poprzez podnoszenie na najwyższe dopuszczalne poziomy podatki lokalne. Opłaty lokalne np. za wodę albo śmieci wzrosły o kilkadziesiąt procent a dla przedsiębiorców ponad 100 procent. W ciągu dwóch lat zadłużenie Legnicy zostało zwiększone o kolejne 100 mln zł. Obiecywał rozwijać Legnicę, a faktycznie zwija i likwiduje. Najwięcej w dziedzinie kultury. Zmniejszona dotacja dla teatru, likwidacja schroniska młodzieżowego, likwidacja Harcerzaka, likwidacja Izby Wytrzeźwień i wystawienie budynku na sprzedaż, wystawienie na sprzedaż budynków Ekonoma i Spożywczaka zamiast je wyremontować i rozwijać w Legnicy szkolnictwo na poziomie szkół średnich. Z zapowiadanej dużej chmury pozyskanych dotacji i dofinansowań zewnętrznych spadł mały deszcz. Tworzy pola do konfliktu z różnymi grupami społecznymi naszego miasta. Prezydent jest bezradny i bezsilny wobec wyzwań, w których znalazło się nasze miasto i mieszkańcy. Nie umie współpracować z ludźmi. Otacza się miernotami, a na stanowiskach kierowniczych w strukturach ratusza wciąż destabilizacja. Odchodzą ludzie, których zatrudniał obecny prezydent. Tego obrazu złego prezydenta dopełnia brak czasu dla mieszkańców oraz prezentowana buta i arogancja na sesjach rady miejskiej. Tak dalej być nie może. Kupaj musi odejść ze stanowiska prezydenta Legnicy.
SET
15:38, 2026-06-28
Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji
Cuchniesz czosnkiem...
Do Ron
14:09, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Mykola, stul, banderowcu.
Do ?
14:08, 2026-06-28