Częstując zupą pomidorową legnicki Teatr Modrzejewskiej zachęcał do udziału w piątkowym koncercie grupy Podwójne Dno, bo „Miłość jest jak pomidorowa, smaczna i zdrowa”. Koncert odbędzie się w piątek.

- Koncert promuje nasz jubileusz. Podwójne Dno odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19:00 na scenie przed teatrem. Przygotowaliśmy dla naszych gości krzesełka i ławki żeby siedząc wygodnie mogli delektować wspaniałą muzyką – mówi Mariola Hotiuk, rzecznik prasowy Teatru Modrzejewskiej.
- Postanowiliśmy zaprosić wszystkich w tak nietypowy sposób, ponieważ jeden z utworów brzmi: „Miłość jest jak pomidorowa, smaczna i zdrowa”.
Chętnych do degustacji gorącej pomidorówki nie brakowało. Kto nie spróbował, będzie miał tę okazję jeszcze w piątek o godzinie 15:00. O 19:00 natomiast rozpocznie się koncert Podwójnego Dna.
- Oprócz naszych cudownych aktorek Zuzy Motorniku, Asi Gonshorek – Naczyńskiej i Kasi Kaźmierczak, którym towarzyszyć będą muzycy Wojtek Gabryś, Sławek Kosmala, Paweł Kurek i Amadeusz Naczyński, podczas koncertu wystąpi gość specjalny. Będzie nim Marek Sitarski, były aktor naszego teatru – dodaje Mariola Hotiuk.
::video{"type":"single","item":"5891"}
[FOTORELACJA]13385[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość03:00, 28.09.2017
Droga redakcjo lca. nie "Marek Sitarki" tylko "Marek Sitarski" pozdrawiam
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji
Cuchniesz czosnkiem...
Do Ron
14:09, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Mykola, stul, banderowcu.
Do ?
14:08, 2026-06-28
Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji
Nie należy zapominać, że wspomniani święci byli rodowitymi Żydami i nosili imiona Szaweł i Szymon. Kościół przerobił im imiona na Paweł i Piotr, żeby namieszać ludziom w głowach.
Ron
13:49, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Na pewno pili alkohol z mety bo po 22:00 nie mogli kupić w sklepie bo prohibicja obowiązuje. Ponieważ nie doczekali by do rana to postanowili iść tam gdzie prohibicję mają gdzieś i trafili na jakiś szemrany alkohol lub po pymetanol...🤣🤣🤣
Zzzzzz.....
13:24, 2026-06-28