W ostatnim sparingu przed ligą Konfeks Legnica bez większych problemów pokonał Polonię Środa Śląska 4:1. Drużyna prowadzona przez Piotra Adamca pokazała się z dobrej strony.


Po przerwie Konfeks wyraźnie ruszył do przodu i wypunktował rywala. Do bramki trafiali kolejno: Patrick Halocha, Konrad Cieślak i Mateusz Rudewicz. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem podopiecznych Piotra Adamca 4:1.
- Pokazaliśmy się z dobrej strony w generalnym sprawdzianie przed ligą. Z optymizmem możemy patrzeć w przyszłość i na pojedynek z najbliższym rywalem – powiedział trener Konfeksu, Piotr Adamiec.
W najbliższą sobotę Konfeks rozegra pierwszy mecz rundy wiosennej. Rywalem legniczan będzie Odra Chobienia.
[FOTORELACJA]7774[/FOTORELACJA]
Sparing: Konfeks Legnica – Polonia Środa Śląska 4:1 (1:1)
Bramki: Kowalczyk, Halocha, Cieślak, Rudewicz (Konfeks Legnica)
Konfeks Legnica: Czarnecki – Cymbalista, Cieślak, Dończyk, Karpowicz – Halocha, Wilczyński, Popecki, Kanas, Kowalczyk (60 Rudewicz) – Kalicki.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
AI slop na "zdjęciach"
Jan Paweł II kupował
20:06, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Anna_S A co ma prezes spółdzielni do awarii gazu i wody w budynku? Jeśli już, to w LSM jest wiceprezes ds. techniczno-eksploatacyjnych i to on odpowiada za informowanie mieszkańców o awariach, sposobie i terminie ich usunięcia.
Anna_S
19:57, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Jesli prezes od siedmiu bolesci jest na urlopie pytanie ktory raz w tym roku to zapewne jrst jakis zastepca i odrazu jest on do zwolnienia jak mozna zostawic ludzi zostawic na 2 tygodnie bez wody i gazu ludzie czas zlikwidowac ta spoldzielnie a jak to zrobic a jak to zrobic przechodzac na wspolnoty mieszkaniowe niema ludzi niema spooldzielni mam nadzieje ze to nastepne pokolenie ludzi to zrobi ,a nie smieja nam sie w twarz
Pitek
19:48, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Jak już poprawia się jakość zdjęć przez AI Pani Lillo, to dobrze byłoby potem je obejrzeć. Ulica FEUERWACHE?
AI
19:30, 2026-06-28