W poniedziałek rozegrano tradycyjne, doroczne szkolne derby pomiędzy I Liceum Ogólnokształcącym a II Liceum Ogólnokształcącym. Tym razem 4:0 wygrali podopieczni Krzysztofa Zasławskiego i Krzysztofa Waszkiewicza.

Od pierwszej minuty wyraźnie dominowało I LO, jednak pierwsza połowa nie obfitowała w akcje podbramkowe. Dopiero w drugiej części nastąpiła strzelcka kanonada uczniów szkoły z placu Klasztornego.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"14184"}
I Liceum Ogólnokształcące - II Liceum Ogólnokształcące 4:0
I Liceum Ogólnokształcące: Grzegorz Olszewski (III e), Jakub Borkowski (III d), Łukasz Faluta (III d-kapitan), Patryk Król (II e), Wojciech Niemczyk (II d), Kamil Saja (II d), Maciej Lewicki (II d), Rafał Nowodyła (II c), Hubert Sztoń (I d), Grzegorz Gulewicz (I d), Jakub Burski (I d), Surma Michał (3a), Michał Palczewski (I e), Jakub Marciniak (I e), Dawid Sambor (I c), Jakub Ignaszewski (Ia), Konrad Kosiński (I a). Kierownik drużyny: Kuba Sztoń.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sparingowa porażka Miedzi z Zagłębiem Lubin
Co ty bierzesz? Odstaw to.
Do tzw kibica wyżej
21:09, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
AI slop na "zdjęciach"
Jan Paweł II kupował
20:06, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Anna_S A co ma prezes spółdzielni do awarii gazu i wody w budynku? Jeśli już, to w LSM jest wiceprezes ds. techniczno-eksploatacyjnych i to on odpowiada za informowanie mieszkańców o awariach, sposobie i terminie ich usunięcia.
Anna_S
19:57, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Jesli prezes od siedmiu bolesci jest na urlopie pytanie ktory raz w tym roku to zapewne jrst jakis zastepca i odrazu jest on do zwolnienia jak mozna zostawic ludzi zostawic na 2 tygodnie bez wody i gazu ludzie czas zlikwidowac ta spoldzielnie a jak to zrobic a jak to zrobic przechodzac na wspolnoty mieszkaniowe niema ludzi niema spooldzielni mam nadzieje ze to nastepne pokolenie ludzi to zrobi ,a nie smieja nam sie w twarz
Pitek
19:48, 2026-06-28