Do sześciu razy próba! Ekonom Legnica pokonał Ostrovię Ostrów Wlkp. 57:50. Bohaterką zespołu trenera Marka Marcinkiewicza była Joanna Plizga, która zdobyła aż 28 punktów.


W trzeciej i czwartej kwarcie oglądaliśmy zupełnie inną legnicką drużynę. Podopieczne trenera Marka Marcinkiewicza wzięły się do roboty. Poprawiły grę w obronie i skuteczność. Czwartą kwartę wygrały aż 22:15!
Ostatecznie Ekonomom pokonał Ostrovię 57:50. Było to pierwsze zwycięstwo w krótkiej historii legnickego klubu.
- Mam nadzieję, że moje zawodniczki po tym zwycięstwie nie będą nosić głowy zbyt wysoko. Bo już niebawem, czeka nas mecz z Wichosiem Jelenia Góra - podsumował piątkowy mecz trener Ekonoma Marek Marcinkiewicz.[FOTORELACJA]7407[/FOTORELACJA]
UKS Ekonom Legnica - Ostrovia Ostrów Wlkp. 57:50 (6:13, 15:11, 14:11, 22:15)
Ekonom: Pięta, Świst 3, Szelepajło, Światłoń, Plizga 28, Adamska 1, Zaskórska 3, Mamcarz 2, Sawaryn, Krupińska 14, Borkowska 16, Zynda.
Ostrovia: Stasiak, Skupińska 5, Burlaga 0, Pawlak 6, Dąbrowska 10, Stempniewicz 3, Gulcz 3, Łuczak 8, Parzeńska 9, Sip 6, Kasprzyk, Izydorska.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
AI slop na "zdjęciach"
Jan Paweł II kupował
20:06, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Anna_S A co ma prezes spółdzielni do awarii gazu i wody w budynku? Jeśli już, to w LSM jest wiceprezes ds. techniczno-eksploatacyjnych i to on odpowiada za informowanie mieszkańców o awariach, sposobie i terminie ich usunięcia.
Anna_S
19:57, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Jesli prezes od siedmiu bolesci jest na urlopie pytanie ktory raz w tym roku to zapewne jrst jakis zastepca i odrazu jest on do zwolnienia jak mozna zostawic ludzi zostawic na 2 tygodnie bez wody i gazu ludzie czas zlikwidowac ta spoldzielnie a jak to zrobic a jak to zrobic przechodzac na wspolnoty mieszkaniowe niema ludzi niema spooldzielni mam nadzieje ze to nastepne pokolenie ludzi to zrobi ,a nie smieja nam sie w twarz
Pitek
19:48, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Jak już poprawia się jakość zdjęć przez AI Pani Lillo, to dobrze byłoby potem je obejrzeć. Ulica FEUERWACHE?
AI
19:30, 2026-06-28