To nie była dobra inauguracja sezonu w wykonaniu drugoligowych szczypiornistów Dziewiątki Legnica. Zespół trenera Tomasza Dobrołowicza przegrał 22:34 z ZEW Świebodzin.

Po przerwie świebodzinianie kontrolowali spotkanie i konsekwentnie powiększali przewagę. Ostatecznie wygrali w Legnicy wysoko, bo różnicą 12 trafień.
- To był w naszym wykonaniu bardzo zły mecz. Moja drużyna była chyba przemotywowana. Wysoka porażka to efekt bardziej naszej słabości, niż klasy przeciwnika - mówi trener legnickiego drugoligowca Tomasz Dobrołowicz.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"11793"}
EuCO Dziewiątka Legnica - ZEW Świebodzin 22:34 (9:16)
Dziewiątka: Wojtusik - Podniżny 7, Karnicki 2, Szyba 2, Marcin Radomski 2, Mateusz Radomski 1, Grzybek 1, Maliński 1, Piotrowicz 2, Jedlecki 1, Pasieczny 1, Wyszogrodzki 2, Zemła, Sydor, Turalik.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji
Cuchniesz czosnkiem...
Do Ron
14:09, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Mykola, stul, banderowcu.
Do ?
14:08, 2026-06-28
Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji
Nie należy zapominać, że wspomniani święci byli rodowitymi Żydami i nosili imiona Szaweł i Szymon. Kościół przerobił im imiona na Paweł i Piotr, żeby namieszać ludziom w głowach.
Ron
13:49, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Na pewno pili alkohol z mety bo po 22:00 nie mogli kupić w sklepie bo prohibicja obowiązuje. Ponieważ nie doczekali by do rana to postanowili iść tam gdzie prohibicję mają gdzieś i trafili na jakiś szemrany alkohol lub po pymetanol...🤣🤣🤣
Zzzzzz.....
13:24, 2026-06-28