Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Młodziczki Dziewiątki awansowały do 1/8 MP

J(lca.pl) 22:25, 28.04.2018 Aktualizacja: 22:44, 19.10.2025
Skomentuj Młodziczki Dziewiątki awansowały do 1/8 MP

Po dwóch dniach rozgrywanego w Legnicy turnieju 1/16 finału mistrzostw kraju młodziczek, UKS Dziewiątka ma na koncie dwa zwycięstwa i awans w kieszeni. W niedzielę szczypiornistki trener Celestyny Majchrzyk zagrają z Ruchem Chorzów

Awans do czołowej 16 w Polsce w kategorii młodziczek, mistrzynie Dolnego Śląska wywalczyły w cuglach. W piątek Dziewiątka rozgromiła Victorię Świebodzice 28:15, a w sobotę ChKS Łódź 29:11. Oba swoje spotkania wygrał również Ruch Chorzów. W niedzielę o godz. 12.00 w hali przy Lotniczej Dziewiątka zmierzy się z Ruchem, a stawką tego meczu będzie pierwsze miejsce w turnieju. Obie drużyny mogą już myśleć o rywalizacji w 1/8 finału Pucharu Polski ZPRP.

EuCO UKS Dziewiątka – Victoria Świebodzice 28:15 (14:5)

Dziewiątka: P. Lange, Rusin - E. Lange 4, Borowa, Mauer 1, Strójwąs 4, Szuk 3, Wiśniewska 2, Gdula 1, Chmielarczyk 1, Niedzielenko 3, Wojciechowska 5, Wańkowicz, Drągiewicz, Doroba 4.

EuCO UKS Dziewiątka Legnica – ChKS Łódź 29:11 (12:4)

Dziewiątka: P. Lange, Rusin – E. Lange 5, Mauer 5, Strójwąs 5, Wiśniewska 1, Gdula 2, Chmielarczyk 1, Szuk 1, Wojciechowska 2, Wańkowicz 1, Niedzielenko 1, Drągiewicz 1, Borowa 1, Doroba 3.[FOTORELACJA]14211[/FOTORELACJA][FOTORELACJA]14207[/FOTORELACJA]

(J(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie

Prezio Szynalski to stary dziadek, który 10 lat temu został emerytem i dalej trzepie forsę, no bo ma właściwą legitymację partyjną.

Kooper

15:41, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Prezydent nie może dostać wotum zaufania i absolutorium. Od ponad dwóch lat nie dotrzymuje złożonych obietnic przedwyborczych. Ponadto działa na szkodę mieszkańców i Legnicy. Maksymalizuje obciążenia finansowe mieszkańców poprzez podnoszenie na najwyższe dopuszczalne poziomy podatki lokalne. Opłaty lokalne np. za wodę albo śmieci wzrosły o kilkadziesiąt procent a dla przedsiębiorców ponad 100 procent. W ciągu dwóch lat zadłużenie Legnicy zostało zwiększone o kolejne 100 mln zł. Obiecywał rozwijać Legnicę, a faktycznie zwija i likwiduje. Najwięcej w dziedzinie kultury. Zmniejszona dotacja dla teatru, likwidacja schroniska młodzieżowego, likwidacja Harcerzaka, likwidacja Izby Wytrzeźwień i wystawienie budynku na sprzedaż, wystawienie na sprzedaż budynków Ekonoma i Spożywczaka zamiast je wyremontować i rozwijać w Legnicy szkolnictwo na poziomie szkół średnich. Z zapowiadanej dużej chmury pozyskanych dotacji i dofinansowań zewnętrznych spadł mały deszcz. Tworzy pola do konfliktu z różnymi grupami społecznymi naszego miasta. Prezydent jest bezradny i bezsilny wobec wyzwań, w których znalazło się nasze miasto i mieszkańcy. Nie umie współpracować z ludźmi. Otacza się miernotami, a na stanowiskach kierowniczych w strukturach ratusza wciąż destabilizacja. Odchodzą ludzie, których zatrudniał obecny prezydent. Tego obrazu złego prezydenta dopełnia brak czasu dla mieszkańców oraz prezentowana buta i arogancja na sesjach rady miejskiej. Tak dalej być nie może. Kupaj musi odejść ze stanowiska prezydenta Legnicy.

SET

15:38, 2026-06-28

Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji

Cuchniesz czosnkiem...

Do Ron

14:09, 2026-06-28

Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu

Mykola, stul, banderowcu.

Do ?

14:08, 2026-06-28

0%