Kolejne zwycięstwo zanotowały szczypiornistki UKS Dziewiątki EuCO Legnica. Tym razem legniczanki pokonały Spartę Gubin 29:17.

Przed meczem doszło do miłej uroczystości. Złote medale odebrały juniorki Dziewiątki za mistrzostwo Dolnego Śląska. W końcowej klasyfikacji legniczanki okazały się lepsze m.in. od Zagłębia Lubin czy Karkonoszy Jelenia Góra.
Złote medale w niedzielę odebrały: P. Lange, K. Kozak, D. Stala, M. Meter, K. Józefowicz, D. Wańkowicz, K. Ozga, N. Wojciechowska, E. Lange, M. Wiśniewska, W. Ilnicka, W. Scisłowicz, O. Doroba, N. Kaczuga, M. Mieszczyk, N. Szuk, J. Strójwąs.
Dzięki wygranej legnicki klub ma prawo do organizacji turnieju 1/16 Finału Mistrzostw Polski. Podopieczne Grzegorza Karnickiego walkę o mistrzostwo Polski rozpoczną pod koniec stycznia 2020 roku.
UKS Dziewątka EuCO Legnica - Sparta Gubin 29:17 (13:12)
UKS Dziewiątka EuCO Legnica: Trojanowska - Kaczuga 1, Stala 10, Kozak 5, Ozga 2, Wojciechowska 5, Meter 1, Wiśniewska 2, Doroba 2, Szuk 1, Ilnicka, Wańkowicz.[FOTORELACJA]16346[/FOTORELACJA] [FOTORELACJA]16345[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość02:00, 16.12.2019
GRATULACJE DLA NASZYCH SUPER SZCZYPIORNISTEK! ... TWORZĄ PIĘKNY PR DLA LEGNICY ...
Anonimowy Gość06:00, 16.12.2019
Jaśniejące wyjątkowym blaskiem gwiazdy na ponurym firmamencie naszego miasteczka.
Anonimowy Gość07:00, 17.12.2019
Gratulacje!, dziewczyny powinny grać na hali na ul. Lotniczej. Futsall teraz to nie to co kiedyś, niższy poziom i kibiców zero. Spokojnie mogliby oni grać w Henrykówce. Dziewczyny mają osiągnięcia i warto to docenić, nawet tym, aby grały na ul. Lotniczej.
Anonimowy Gość09:00, 17.12.2019
[quote="Gość"]Jaśniejące wyjątkowym blaskiem gwiazdy na ponurym firmamencie naszego miasteczka.[/quote]
właśnie!!!! GWIAZDY!!! prawdziwy ewenement w żeńskim KRAJOWYM szczypiorniaku... szkoda, że włodarzom naszego miasta
nie bardzo z TYM PO DRODZE :(
Anonimowy Gość09:00, 17.12.2019
właśnie!!!! GWIAZDY!!! prawdziwy ewenement w żeńskim KRAJOWYM szczypiorniaku... szkoda, że włodarzom naszego miasta
nie bardzo z TYM FAKTEM PO DRODZE :(
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Prezio Szynalski to stary dziadek, który 10 lat temu został emerytem i dalej trzepie forsę, no bo ma właściwą legitymację partyjną.
Kooper
15:41, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Prezydent nie może dostać wotum zaufania i absolutorium. Od ponad dwóch lat nie dotrzymuje złożonych obietnic przedwyborczych. Ponadto działa na szkodę mieszkańców i Legnicy. Maksymalizuje obciążenia finansowe mieszkańców poprzez podnoszenie na najwyższe dopuszczalne poziomy podatki lokalne. Opłaty lokalne np. za wodę albo śmieci wzrosły o kilkadziesiąt procent a dla przedsiębiorców ponad 100 procent. W ciągu dwóch lat zadłużenie Legnicy zostało zwiększone o kolejne 100 mln zł. Obiecywał rozwijać Legnicę, a faktycznie zwija i likwiduje. Najwięcej w dziedzinie kultury. Zmniejszona dotacja dla teatru, likwidacja schroniska młodzieżowego, likwidacja Harcerzaka, likwidacja Izby Wytrzeźwień i wystawienie budynku na sprzedaż, wystawienie na sprzedaż budynków Ekonoma i Spożywczaka zamiast je wyremontować i rozwijać w Legnicy szkolnictwo na poziomie szkół średnich. Z zapowiadanej dużej chmury pozyskanych dotacji i dofinansowań zewnętrznych spadł mały deszcz. Tworzy pola do konfliktu z różnymi grupami społecznymi naszego miasta. Prezydent jest bezradny i bezsilny wobec wyzwań, w których znalazło się nasze miasto i mieszkańcy. Nie umie współpracować z ludźmi. Otacza się miernotami, a na stanowiskach kierowniczych w strukturach ratusza wciąż destabilizacja. Odchodzą ludzie, których zatrudniał obecny prezydent. Tego obrazu złego prezydenta dopełnia brak czasu dla mieszkańców oraz prezentowana buta i arogancja na sesjach rady miejskiej. Tak dalej być nie może. Kupaj musi odejść ze stanowiska prezydenta Legnicy.
SET
15:38, 2026-06-28
Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji
Cuchniesz czosnkiem...
Do Ron
14:09, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Mykola, stul, banderowcu.
Do ?
14:08, 2026-06-28