Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Dziewiątka ograła Spartę. Juniorki z medalami!

AC(lca.pl) 22:50, 15.12.2019
Skomentuj Dziewiątka ograła Spartę. Juniorki z medalami!

Kolejne zwycięstwo zanotowały szczypiornistki UKS Dziewiątki EuCO Legnica. Tym razem legniczanki pokonały Spartę Gubin 29:17.

 Legniczanki mimo zwycięstwa dwunastoma bramkami łatwej przeprawy ze Spartą nie miały. Do przerwy Dziewiątka prowadziła tylko 13:12. Dopiero w drugiej części meczu zespół z Legnicy podkręcił tempo i wyszedł na kilkubramkowe prowadzenie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 29:17.

Przed meczem doszło do miłej uroczystości. Złote medale odebrały juniorki Dziewiątki za mistrzostwo Dolnego Śląska. W końcowej klasyfikacji legniczanki okazały się lepsze m.in. od Zagłębia Lubin czy Karkonoszy Jelenia Góra.

Złote medale w niedzielę odebrały: P. Lange, K. Kozak, D. Stala, M. Meter, K. Józefowicz, D. Wańkowicz, K. Ozga, N. Wojciechowska, E. Lange, M. Wiśniewska, W. Ilnicka, W. Scisłowicz, O. Doroba, N. Kaczuga, M. Mieszczyk, N. Szuk, J. Strójwąs.

Dzięki wygranej legnicki klub ma prawo do organizacji turnieju 1/16 Finału Mistrzostw Polski. Podopieczne Grzegorza Karnickiego walkę o mistrzostwo Polski rozpoczną pod koniec stycznia 2020 roku.

 

UKS Dziewątka EuCO Legnica - Sparta Gubin 29:17 (13:12)

UKS Dziewiątka EuCO Legnica: Trojanowska - Kaczuga 1, Stala 10, Kozak 5, Ozga 2, Wojciechowska 5, Meter 1, Wiśniewska 2, Doroba 2, Szuk 1, Ilnicka, Wańkowicz.[FOTORELACJA]16346[/FOTORELACJA]    [FOTORELACJA]16345[/FOTORELACJA]

(AC(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

GRATULACJE DLA NASZYCH SUPER SZCZYPIORNISTEK! ... TWORZĄ PIĘKNY PR DLA LEGNICY ...

02:00, 16.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Jaśniejące wyjątkowym blaskiem gwiazdy na ponurym firmamencie naszego miasteczka.

06:00, 16.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Gratulacje!, dziewczyny powinny grać na hali na ul. Lotniczej. Futsall teraz to nie to co kiedyś, niższy poziom i kibiców zero. Spokojnie mogliby oni grać w Henrykówce. Dziewczyny mają osiągnięcia i warto to docenić, nawet tym, aby grały na ul. Lotniczej.

07:00, 17.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"]Jaśniejące wyjątkowym blaskiem gwiazdy na ponurym firmamencie naszego miasteczka.[/quote]
właśnie!!!! GWIAZDY!!! prawdziwy ewenement w żeńskim KRAJOWYM szczypiorniaku... szkoda, że włodarzom naszego miasta
nie bardzo z TYM PO DRODZE :(

09:00, 17.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

właśnie!!!! GWIAZDY!!! prawdziwy ewenement w żeńskim KRAJOWYM szczypiorniaku... szkoda, że włodarzom naszego miasta
nie bardzo z TYM FAKTEM PO DRODZE :(

09:00, 17.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie

Prezio Szynalski to stary dziadek, który 10 lat temu został emerytem i dalej trzepie forsę, no bo ma właściwą legitymację partyjną.

Kooper

15:41, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Prezydent nie może dostać wotum zaufania i absolutorium. Od ponad dwóch lat nie dotrzymuje złożonych obietnic przedwyborczych. Ponadto działa na szkodę mieszkańców i Legnicy. Maksymalizuje obciążenia finansowe mieszkańców poprzez podnoszenie na najwyższe dopuszczalne poziomy podatki lokalne. Opłaty lokalne np. za wodę albo śmieci wzrosły o kilkadziesiąt procent a dla przedsiębiorców ponad 100 procent. W ciągu dwóch lat zadłużenie Legnicy zostało zwiększone o kolejne 100 mln zł. Obiecywał rozwijać Legnicę, a faktycznie zwija i likwiduje. Najwięcej w dziedzinie kultury. Zmniejszona dotacja dla teatru, likwidacja schroniska młodzieżowego, likwidacja Harcerzaka, likwidacja Izby Wytrzeźwień i wystawienie budynku na sprzedaż, wystawienie na sprzedaż budynków Ekonoma i Spożywczaka zamiast je wyremontować i rozwijać w Legnicy szkolnictwo na poziomie szkół średnich. Z zapowiadanej dużej chmury pozyskanych dotacji i dofinansowań zewnętrznych spadł mały deszcz. Tworzy pola do konfliktu z różnymi grupami społecznymi naszego miasta. Prezydent jest bezradny i bezsilny wobec wyzwań, w których znalazło się nasze miasto i mieszkańcy. Nie umie współpracować z ludźmi. Otacza się miernotami, a na stanowiskach kierowniczych w strukturach ratusza wciąż destabilizacja. Odchodzą ludzie, których zatrudniał obecny prezydent. Tego obrazu złego prezydenta dopełnia brak czasu dla mieszkańców oraz prezentowana buta i arogancja na sesjach rady miejskiej. Tak dalej być nie może. Kupaj musi odejść ze stanowiska prezydenta Legnicy.

SET

15:38, 2026-06-28

Koncert uwielbieniowy ku czci patronów diecezji

Cuchniesz czosnkiem...

Do Ron

14:09, 2026-06-28

Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu

Mykola, stul, banderowcu.

Do ?

14:08, 2026-06-28

0%