W sobotę rozegrano turniej siatkarski Makutra 2019. W hali przy ul. Lotniczej rywalizowało dziewiętnaście drużyn w trzech kategoriach wiekowych.

W zawodach uczestniczyły drużyny m.in. z Lubina, Złotoryi, Jawora, Wrocławia, Polkowic, Pielgrzymki, Wałbrzycha oraz Legnicy.
W kategorii szkół podstawowych triumfowała Druga drużyna Szkoły Podstawowej nr 9 w Legnicy. Drugie miejsce zajęła Pierwsza drużyna Szkoły Podstawowej nr 9 w Legnicy.
W kategorii szkół średnich najlepszym zespołem była „Zupa bez śmietany”. Srebrny medal wywalczyła ekipa „Jak najszybciej”, a na najniższym stopniu podium stanął „Ronaldinio”. Tuż za podium uplasowały się „Tęczowe Misie”.
W kategorii otwartej bezkonkurencyjna okazała się „Ekipa Zamek” przed „Junkersami” i „My tylko po miskę”. Czwarte miejsce wywalczył „Gang Albanii”.[FOTORELACJA]16343[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sparingowa porażka Miedzi z Zagłębiem Lubin
Co ty bierzesz? Odstaw to.
Do tzw kibica wyżej
21:09, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
AI slop na "zdjęciach"
Jan Paweł II kupował
20:06, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Anna_S A co ma prezes spółdzielni do awarii gazu i wody w budynku? Jeśli już, to w LSM jest wiceprezes ds. techniczno-eksploatacyjnych i to on odpowiada za informowanie mieszkańców o awariach, sposobie i terminie ich usunięcia.
Anna_S
19:57, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Jesli prezes od siedmiu bolesci jest na urlopie pytanie ktory raz w tym roku to zapewne jrst jakis zastepca i odrazu jest on do zwolnienia jak mozna zostawic ludzi zostawic na 2 tygodnie bez wody i gazu ludzie czas zlikwidowac ta spoldzielnie a jak to zrobic a jak to zrobic przechodzac na wspolnoty mieszkaniowe niema ludzi niema spooldzielni mam nadzieje ze to nastepne pokolenie ludzi to zrobi ,a nie smieja nam sie w twarz
Pitek
19:48, 2026-06-28