Juniorzy starsi Konfeksu Legnica zremisowali z liderem Klasy A – GKS-em Męcinka 3:3, natomiast wynikiem 2:2 zakończył się pojedynek Błękitnych Koskowice z Mewą Kunice.

Dość niespodziewanie Błękitni Koskowice zremisowali z Mewą Kunice 2:2. Drużyna Mirosława Klimki jest liderem Klasy B, natomiast Mewa gra w Klasie Okręgowej. Mimo różnicy dwóch klas rozgrywkowych Błękitni byli równorzędnym rywalem dla drużyny z Kunic. W najbliższą niedzielę o godz. 15:00 Mewa zagra już o punkty. Do Kunic przyjedzie kandydat do awansu KS Polkowice.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7783"}
Konfeks Legnica LDJ – GKS Męcinka 3:3 (1:1)
Bramki: Plebaniak, Grzesik, Trzciński (Konfeks Legnica LDJ)
Konfeks Legnica: Tamioła (46 Kluczborski) - Trochanowski, Szymaniuk, Zięba, Gelczynski, Lech, Woźniak, Januszczyc, Jazowiecki, Plebaniak, Trzciński. Po przerwie grali: Grzesik, Gadowski, Brzeziński, Piechota, Kowalczyk.
Mewa Kunice – Błękitni Koskowice 2:2
Bramki: Piekarski, Rejchan (Mewa Kunice) oraz Zięba 2 (Błękitni Koskowice)
Błękitni Koskowice: Jaszczuk – Płocha, A. Tymków, J. Tymków, Skobelski – Bielecki, Skubiński, Matejek, Klimko, Łotocki, Zięba. Po przerwie grali: Piotrowicz, Komarnicki, Karyś, Węgłowski.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
AI slop na "zdjęciach"
Jan Paweł II kupował
20:06, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Anna_S A co ma prezes spółdzielni do awarii gazu i wody w budynku? Jeśli już, to w LSM jest wiceprezes ds. techniczno-eksploatacyjnych i to on odpowiada za informowanie mieszkańców o awariach, sposobie i terminie ich usunięcia.
Anna_S
19:57, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Jesli prezes od siedmiu bolesci jest na urlopie pytanie ktory raz w tym roku to zapewne jrst jakis zastepca i odrazu jest on do zwolnienia jak mozna zostawic ludzi zostawic na 2 tygodnie bez wody i gazu ludzie czas zlikwidowac ta spoldzielnie a jak to zrobic a jak to zrobic przechodzac na wspolnoty mieszkaniowe niema ludzi niema spooldzielni mam nadzieje ze to nastepne pokolenie ludzi to zrobi ,a nie smieja nam sie w twarz
Pitek
19:48, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Jak już poprawia się jakość zdjęć przez AI Pani Lillo, to dobrze byłoby potem je obejrzeć. Ulica FEUERWACHE?
AI
19:30, 2026-06-28