Dwa do jednego wygrali polscy kickbokserzy międzynarodowy mecz z reprezentacją ukraińskiego Drohobycza, który rozegrany został w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3.


W ostatnim polsko - ukraińskim pojedynku Arkadiusz Korybski z Jawora pokonał 2:1 Bohdana Murdze, tym samym zapewniając polskiej drużynie zwycięstwo.
Na zakończenie gali Grzegorz Lenart z Prych Team Legnica wygrał z Mateuszem Kaczmarczykiem (Shidokan Jelenia Góra).
Piątkowy mecz to efekt kontaktów legnickiego Olimpu z klubem z Drohobycza, które od kilkunastu lat jest miastem partnerskim Legnicy. Niestety nie oglądaliśmy w ringu dwóch naszych eksportowych kickbokserów Pawła Biszczaka i Eliasza Jankowskiego.
Oficjalnie Biszczak leczy drobny uraz po niedawnej zwycięskiej walce w Tafneft Cup w rosyjskim Kazaniu, a Jankowski przemęczony treningami. Tak naprawdę na rywali z Drohobycza są jednak za mocni. Biszczak w hali ZSO nr 3 co prawda wystąpił, ale tylko w roli kibica.[FOTORELACJA]7399[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
AI slop na "zdjęciach"
Jan Paweł II kupował
20:06, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Anna_S A co ma prezes spółdzielni do awarii gazu i wody w budynku? Jeśli już, to w LSM jest wiceprezes ds. techniczno-eksploatacyjnych i to on odpowiada za informowanie mieszkańców o awariach, sposobie i terminie ich usunięcia.
Anna_S
19:57, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Jesli prezes od siedmiu bolesci jest na urlopie pytanie ktory raz w tym roku to zapewne jrst jakis zastepca i odrazu jest on do zwolnienia jak mozna zostawic ludzi zostawic na 2 tygodnie bez wody i gazu ludzie czas zlikwidowac ta spoldzielnie a jak to zrobic a jak to zrobic przechodzac na wspolnoty mieszkaniowe niema ludzi niema spooldzielni mam nadzieje ze to nastepne pokolenie ludzi to zrobi ,a nie smieja nam sie w twarz
Pitek
19:48, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Jak już poprawia się jakość zdjęć przez AI Pani Lillo, to dobrze byłoby potem je obejrzeć. Ulica FEUERWACHE?
AI
19:30, 2026-06-28