4. liga
Chrobry II Głogów – Orzeł Ząbkowice Śląskie 6:1
Bielawianka Bielawa – Błyskawica Gać 1:2
Barycz Sułów – Słowianin Wolibórz
Łużyce Lubań – Sparta Grębocice 6:2
Piast Żmigród – Orzeł Mysłakowice 2:1
Iskra Księginice – Górnik Złotoryja 2:1
Prochowiczanka Prochowice – Moto Jelcz Oława 2:0
Klasa okręgowa
Kaczawa Bieniowice – Odra Ścinawa 1:2
kar Miłogostowice – Chojnowianka Chojnów 2:1
Błękitni Koskowice – Pogoń Góra 2:3
Iskra Kochlice – Stal Chocianów 4:4
GKS Męcinka – Zryw Kłębanowice 2:2
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"21702"}
Konfeks Legnica – Legsad Kościelec 0:5
Klasa A, Grupa III
Jaworzanka 1946 Jawor – Orzeł Mikołajowice 9:0
Bazalt Piotrowice – Huragan Proboszczów 3:3
Rodło Granowice – Fenix Pielgrzymka 0:1
Odra Malczyce – Górnik II Złotoryja 1:1
Wilki Różana – Rataj Paszowice 0:2
Rugby20:07, 15.03.2025
I co tam ogórki z konfeksu, boisko nie takie i nie da rady grać ? XD
a21:08, 15.03.2025
Konfeks wygląda jak obłąkany w tych dwóch meczach, zero charakteru. Ktoś wie gdzie jest chłopak z pomocy który grał w pomocy w rundzie jesiennej, kontuzja?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Czy prezydent Legnicy otrzyma wotum zaufania? Ciekawe pytanie. I równie ciekawe jest to, co dzieje się wokół całej tej dyskusji. Na tzw. „trzeciakowym portalu” radni zostali nazwani bumelantami. Skąd ta retoryka? Czy to próba wywierania presji na tych, którzy mają podejmować decyzje w imieniu mieszkańców? I jeszcze pytanie do radnych: czy nie czujecie się czasem jak maszynki do głosowania? Odnoszę wrażenie, że nawet jeśli nie zgadzacie się za jakimś rozwiązaniem, ostatecznie musicie zagłosować „za”. Bo patrząc na niektórych radnych można odnieść takie wrażenie. Co właściwie dzieje się w tym naszym mieście???? Drodzy Radni, Legnica jest w Waszych rękach. Niezależnie od barw politycznych, głosujcie zgodnie z własnym sumieniem i w interesie mieszkańców. Każda decyzja dotycząca naszego miasta ma znaczenie. Mieszkańcy oczekują odwagi, odpowiedzialności i samodzielności, a nie jedynie realizowania politycznych ustaleń.
Nie dajcie się
16:27, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Będzie Baranowski ?
Vbnm
16:15, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
SET - jakie zioła ty palisz, że piszesz takie brednie ? powinni ciebie posadzić na leżaku na placu Słowiańskim inwestycji minionej ekipy. Ta załoga ratusza przez 2 lata zrobiła więcej niż poprzednia przez 22 lata - i to nie tylko drogi, inwestycje czy profilaktyka medyczna. Widać wykopali ciebie z ratusza za nieróbstwo i musisz odreagować.
mariolka
16:05, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Prezio Szynalski to stary dziadek, który 10 lat temu został emerytem i dalej trzepie forsę, no bo ma właściwą legitymację partyjną.
Kooper
15:41, 2026-06-28