Rezerwy Miedzi nie dały żadnych szans Iskrze Kochlice. Legniczanie wygrali pewnie 3:0, hat-trickiem popisał się Kamil Kalicki.
Od początku spotkania można było zauważyć, że oba zespoły zrobią wszystko żeby wygrać. Nikt nie odstawiał nogi i każdy walczył do końca. Pierwszą okazję bramkową stworzyli zawodnicy Miedzi. Długie podanie Niewiadomskiego do Wyżgi, ten strzela prosto w Łopacińskiego. Chwilę później Piotrowski strzelał głową tuż nad poprzeczką. Największym pechowcem spotkania został Tomczyszyn, który po bardzo ostrym starciu, bardzo ucierpiał. Parę minut zajęło, zanim młody piłkarz podniósł się o własnych siłach z murawy. W jego miejsce na placu gry pojawił się Kacper Stokłosa.
W 48. minucie w końcu Kalicki zdecydował się na indywidualną akcję. Strzałem lewą nogą w długi róg umieścił piłkę w siatce. Dwie minuty później Wyżga z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę.
Do bardzo kontrowersyjnej sytuacji doszło chwilę później, Stokłosa powala zawodnika Iskry na skraju pola karnego, piłkarze i kibice domagają się jedenastki, jednak sędzia dyktuje rzut wolny. Zieliński strzela metr nad poprzeczką. Po wznowieniu gry Madziała podaje do Kalickiego, ten kolejny raz ośmiesza obronę Iskry i zdobywa swoją drugą bramkę. W 74. minucie na indywidualną akcje zdecydował się Bienia, po minięciu trzech rywali strzelił na bramkę Budnika. Piłka o milimetry minęła spojenie słupka z poprzeczką. Pod koniec meczu oglądaliśmy dwie czerwone kartki, Tomyk za przepychankę z Kalickim otrzymał drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną, podobna kara spotkała Stokłosę. W doliczonym czasie gry Kalicki kompletuje hat-tricka.
[FOTORELACJA]3927[/FOTORELACJA]
Iskra Kochlice – Miedź Legnica 0:0 (0:3)
Bramki: Kalicki 3 (48, 57, 90)
Iskra Kochlice: Łopaciński – Zguda, Dominiak, Szmil, Zawisza – Walasek (15. Tomyk Ż/Ż/CZ), Zieliński (77. Busse), B.Kwiatkowski, Bienia Ż – Cichoński, Ręczkowski.
Miedź II Legnica: Budnik Ż – Madziała Ż, Niewiadomski, Moćkało, Tomczyszyn (35. Stokłosa Ż/Ż/CZ) – Kulikowski, Chrzanowski, Piotrowski Ż, Kamiński (60. Pociecha)– Kalicki Ż, Wyżga Ż.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"3927"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Czy prezydent Legnicy otrzyma wotum zaufania? Ciekawe pytanie. I równie ciekawe jest to, co dzieje się wokół całej tej dyskusji. Na tzw. „trzeciakowym portalu” radni zostali nazwani bumelantami. Skąd ta retoryka? Czy to próba wywierania presji na tych, którzy mają podejmować decyzje w imieniu mieszkańców? I jeszcze pytanie do radnych: czy nie czujecie się czasem jak maszynki do głosowania? Odnoszę wrażenie, że nawet jeśli nie zgadzacie się za jakimś rozwiązaniem, ostatecznie musicie zagłosować „za”. Bo patrząc na niektórych radnych można odnieść takie wrażenie. Co właściwie dzieje się w tym naszym mieście???? Drodzy Radni, Legnica jest w Waszych rękach. Niezależnie od barw politycznych, głosujcie zgodnie z własnym sumieniem i w interesie mieszkańców. Każda decyzja dotycząca naszego miasta ma znaczenie. Mieszkańcy oczekują odwagi, odpowiedzialności i samodzielności, a nie jedynie realizowania politycznych ustaleń.
Nie dajcie się
16:27, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Będzie Baranowski ?
Vbnm
16:15, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
SET - jakie zioła ty palisz, że piszesz takie brednie ? powinni ciebie posadzić na leżaku na placu Słowiańskim inwestycji minionej ekipy. Ta załoga ratusza przez 2 lata zrobiła więcej niż poprzednia przez 22 lata - i to nie tylko drogi, inwestycje czy profilaktyka medyczna. Widać wykopali ciebie z ratusza za nieróbstwo i musisz odreagować.
mariolka
16:05, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Prezio Szynalski to stary dziadek, który 10 lat temu został emerytem i dalej trzepie forsę, no bo ma właściwą legitymację partyjną.
Kooper
15:41, 2026-06-28