Juniorzy starsi Konfeksu Legnica zremisowali z liderem Klasy A – GKS-em Męcinka 3:3, natomiast wynikiem 2:2 zakończył się pojedynek Błękitnych Koskowice z Mewą Kunice.

Dość niespodziewanie Błękitni Koskowice zremisowali z Mewą Kunice 2:2. Drużyna Mirosława Klimki jest liderem Klasy B, natomiast Mewa gra w Klasie Okręgowej. Mimo różnicy dwóch klas rozgrywkowych Błękitni byli równorzędnym rywalem dla drużyny z Kunic. W najbliższą niedzielę o godz. 15:00 Mewa zagra już o punkty. Do Kunic przyjedzie kandydat do awansu KS Polkowice.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7783"}
Konfeks Legnica LDJ – GKS Męcinka 3:3 (1:1)
Bramki: Plebaniak, Grzesik, Trzciński (Konfeks Legnica LDJ)
Konfeks Legnica: Tamioła (46 Kluczborski) - Trochanowski, Szymaniuk, Zięba, Gelczynski, Lech, Woźniak, Januszczyc, Jazowiecki, Plebaniak, Trzciński. Po przerwie grali: Grzesik, Gadowski, Brzeziński, Piechota, Kowalczyk.
Mewa Kunice – Błękitni Koskowice 2:2
Bramki: Piekarski, Rejchan (Mewa Kunice) oraz Zięba 2 (Błękitni Koskowice)
Błękitni Koskowice: Jaszczuk – Płocha, A. Tymków, J. Tymków, Skobelski – Bielecki, Skubiński, Matejek, Klimko, Łotocki, Zięba. Po przerwie grali: Piotrowicz, Komarnicki, Karyś, Węgłowski.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sparingowa porażka Miedzi z Zagłębiem Lubin
Zeby przetrwac obecny kryzys, to Miedz Legnica powinna kupic lub zaangazowac tego pilkkarza Roberta Lewandowskiego. Barcelona kupila juz pare czarnych i bezowych kopaczo-pilkarzy, a Robertino jest tani jak czapka sliwek!. No, ale zarzad Miedzi Legnica to zgraja chytrych skorumpowanych lapowkarzy, i nic z tego nie wyjdzie. Co z tym reklamowym *%#)!& otworz, zesraj sie, zamknij!. Ktos tam w Lca.pl ma cos z glowa?
Kibic pilki noznej.
18:55, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
A co w tym dziwnego? Tak jest wszędzie. W samorządach czy sejmie.
Do misia
18:16, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
śmieszne te głosownia , gdy ma się swoją KOalicyjną większość nie ma się z czego cieszyć , swoi popierają swoich, sami od stołków się nie odsuną
miś
18:09, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Miejmy nadzieję, że nie otrzyma wotum zaufania ..Nie powinien.Ten człowiek na takim stanowisku to olbrzymia pomyłka.
Pan
18:02, 2026-06-28