Do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN awansowała Miedź II Legnica, która pewnie pokonała na wyjeździe Stal Chocianów 3:0. Z kolei Orkan Szczedrzykowice wyeliminował Ikara Miłogostowice.

W kolejnej rundzie Pucharu Polski zameldowała się również Prochowiczanka Prochowice. Zespół grającego trenera Zbigniewa Antosiewicza pewnie pokonał na własnym boisku Kuźnię Jawor 3:0.
3. runda Pucharu Polski na szczeblu OZPN Legnica:
Ikar Miłogostowice - Orkan Szczedrzykowice 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Kociszewski 27, 0:2 Kociszewski 88.
Ikar: Siwak - Doniec (46 Wilczyński), Mikołajewski, Frąc, Cieślak - Tkacz, Walczak (75 Kenc), Dragan (60 Sterkowiec), Kanas, Durkalec - Targowicz (46 Hałdrzyński).
Orkan: Kopystiański – Tański (46 Długosz), Światły, Grygierczyk, Ciunowicz (46 Wyżga) – Michalik (55 D. Śliwiński), Gambal, Ogórek (46 Majka), Rosa, M. Śliwiński - Kociszewski.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"11775"}
Dragon Jaczów - Sparta Grębocice 1:2
Stal Chocianów - Miedź II Legnica 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Kaźmierczak 30, 0:2 Woźniczka 48, 0:3 Tkacz 69.
Miedź II: Szpaderski, Szwedyk CZ, Woźniczka, Krawczun, Pojasek, Chodyga, Stachowski (74 Czuba) L.Zieliński (17 Poręba), Gardzielewicz (79 Matwiejko) K. Zieliński (80 Skotarczak), Kaźmierczak (61 Tkacz).
Odra Chobienia – KGHM Zanam Polkowice 2:4
Odra Ścinawa - Zagłębie II Lubin 0:4
Prochowiczanka Prochowice - Kuźnia Jawor 3:0
Sparta Rudna - Chrobry II Głogów 1:3
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Jak już poprawia się jakość zdjęć przez AI Pani Lillo, to dobrze byłoby potem je obejrzeć. Ulica FEUERWACHE?
AI
19:30, 2026-06-28
Sparingowa porażka Miedzi z Zagłębiem Lubin
Zeby przetrwac obecny kryzys, to Miedz Legnica powinna kupic lub zaangazowac tego pilkkarza Roberta Lewandowskiego. Barcelona kupila juz pare czarnych i bezowych kopaczo-pilkarzy, a Robertino jest tani jak czapka sliwek!. No, ale zarzad Miedzi Legnica to zgraja chytrych skorumpowanych lapowkarzy, i nic z tego nie wyjdzie. Co z tym reklamowym *%#)!& otworz, zesraj sie, zamknij!. Ktos tam w Lca.pl ma cos z glowa?
Kibic pilki noznej.
18:55, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
A co w tym dziwnego? Tak jest wszędzie. W samorządach czy sejmie.
Do misia
18:16, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
śmieszne te głosownia , gdy ma się swoją KOalicyjną większość nie ma się z czego cieszyć , swoi popierają swoich, sami od stołków się nie odsuną
miś
18:09, 2026-06-28