Dwa do jednego wygrali polscy kickbokserzy międzynarodowy mecz z reprezentacją ukraińskiego Drohobycza, który rozegrany został w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3.


W ostatnim polsko - ukraińskim pojedynku Arkadiusz Korybski z Jawora pokonał 2:1 Bohdana Murdze, tym samym zapewniając polskiej drużynie zwycięstwo.
Na zakończenie gali Grzegorz Lenart z Prych Team Legnica wygrał z Mateuszem Kaczmarczykiem (Shidokan Jelenia Góra).
Piątkowy mecz to efekt kontaktów legnickiego Olimpu z klubem z Drohobycza, które od kilkunastu lat jest miastem partnerskim Legnicy. Niestety nie oglądaliśmy w ringu dwóch naszych eksportowych kickbokserów Pawła Biszczaka i Eliasza Jankowskiego.
Oficjalnie Biszczak leczy drobny uraz po niedawnej zwycięskiej walce w Tafneft Cup w rosyjskim Kazaniu, a Jankowski przemęczony treningami. Tak naprawdę na rywali z Drohobycza są jednak za mocni. Biszczak w hali ZSO nr 3 co prawda wystąpił, ale tylko w roli kibica.[FOTORELACJA]7399[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sparingowa porażka Miedzi z Zagłębiem Lubin
Zeby przetrwac obecny kryzys, to Miedz Legnica powinna kupic lub zaangazowac tego pilkkarza Roberta Lewandowskiego. Barcelona kupila juz pare czarnych i bezowych kopaczo-pilkarzy, a Robertino jest tani jak czapka sliwek!. No, ale zarzad Miedzi Legnica to zgraja chytrych skorumpowanych lapowkarzy, i nic z tego nie wyjdzie. Co z tym reklamowym *%#)!& otworz, zesraj sie, zamknij!. Ktos tam w Lca.pl ma cos z glowa?
Kibic pilki noznej.
18:55, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
A co w tym dziwnego? Tak jest wszędzie. W samorządach czy sejmie.
Do misia
18:16, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
śmieszne te głosownia , gdy ma się swoją KOalicyjną większość nie ma się z czego cieszyć , swoi popierają swoich, sami od stołków się nie odsuną
miś
18:09, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Miejmy nadzieję, że nie otrzyma wotum zaufania ..Nie powinien.Ten człowiek na takim stanowisku to olbrzymia pomyłka.
Pan
18:02, 2026-06-28