Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

UEFA Regions Cup: Adrian Wójcik zagrał dla Polski

AC(lca.pl) 21:46, 24.09.2016 Aktualizacja: 21:42, 25.10.2025
Skomentuj UEFA Regions Cup: Adrian Wójcik zagrał dla Polski

W pierwszym meczu grupy IV reprezentacja Polski przegrała w Legnicy z Portugalią 0:2. Wynik spotkania został ustalony jeszcze przed przerwą.

Powołanie do kadry otrzymało trzech zawodników Miedzi: Lucjan Zieliński, Mateusz Miazga i Adrian Wójcik. Szansę gry od pierwszej minuty otrzymał tylko ten ostatni. Miazga cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, a Zielińskiego zabrakło nawet na niej.

O wyniku meczu zadecydowała pierwsza połowa, w której biało-czerwoni zaprezentowali się bardzo słabo. Podopieczni trenera Grzegorza Kowalskiego pierwszy celny strzał oddali dopiero w 44 min., kiedy to bliski pokonania Dario Santosa był Jakub Jakóbczyk.

Portugalczycy wynik spotkania otworzyli w 19 min. Na listę strzelców wpisał się Marco Neves po podaniu Flavio Passosa. Dwanaście minut później goście zadali drugi cios. Jarosława Krawczyka tym razem pokonał Rodrigo Pinto po zagraniu Tiago Honrado.

W drugiej połowie Polska mimo przewagi nie potrafiła pokonać dobrze spisującego się golkipera z Portugalii, która wygrała w Legnicy 2:0.

Polska drugi mecz grupowy rozegra na Stadionie Orła Białego w poniedziałek o godz. 17.00. Rywalem będzie Białoruś.[FOTORELACJA]11794[/FOTORELACJA]

Polska – Portugalia 0:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Neves 19, 0:2 Pinto 31.

Polska: Krawczyk – Wójcik, Pożarycki, Gołębiewski, Repski – Łuczak, Niewiadomski, Kluzek, Bohdanowicz (75 Jaros), Buryło (46 Domaradzki) – Jakóbczyk (46 Niedojad).

Portugalia: Santos –Jacob, Nogueira, Alves, Passos – Honrado (82 Neves), Ferreira, Cardoso (61 Ferreira) – Zacarias (70 Jalo), Neves, Pinto.

(AC(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Czy prezydent Legnicy otrzyma wotum zaufania? Ciekawe pytanie. I równie ciekawe jest to, co dzieje się wokół całej tej dyskusji. Na tzw. „trzeciakowym portalu” radni zostali nazwani bumelantami. Skąd ta retoryka? Czy to próba wywierania presji na tych, którzy mają podejmować decyzje w imieniu mieszkańców? I jeszcze pytanie do radnych: czy nie czujecie się czasem jak maszynki do głosowania? Odnoszę wrażenie, że nawet jeśli nie zgadzacie się za jakimś rozwiązaniem, ostatecznie musicie zagłosować „za”. Bo patrząc na niektórych radnych można odnieść takie wrażenie. Co właściwie dzieje się w tym naszym mieście???? Drodzy Radni, Legnica jest w Waszych rękach. Niezależnie od barw politycznych, głosujcie zgodnie z własnym sumieniem i w interesie mieszkańców. Każda decyzja dotycząca naszego miasta ma znaczenie. Mieszkańcy oczekują odwagi, odpowiedzialności i samodzielności, a nie jedynie realizowania politycznych ustaleń.

Nie dajcie się

16:27, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Będzie Baranowski ?

Vbnm

16:15, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

SET - jakie zioła ty palisz, że piszesz takie brednie ? powinni ciebie posadzić na leżaku na placu Słowiańskim inwestycji minionej ekipy. Ta załoga ratusza przez 2 lata zrobiła więcej niż poprzednia przez 22 lata - i to nie tylko drogi, inwestycje czy profilaktyka medyczna. Widać wykopali ciebie z ratusza za nieróbstwo i musisz odreagować.

mariolka

16:05, 2026-06-28

Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie

Prezio Szynalski to stary dziadek, który 10 lat temu został emerytem i dalej trzepie forsę, no bo ma właściwą legitymację partyjną.

Kooper

15:41, 2026-06-28

0%