Siatkarze Ikara Legnica odnieśli przekonujące zwycięstwo nad AS PANS Nysa, pokonując rywali 3:0 (25:17, 25:17, 25:21). Spotkanie, które odbyło się w Legnicy, trwało 1 godzinę i 4 minuty. Gospodarze zaprezentowali skuteczną grę we wszystkich elementach, nie dając przeciwnikom większych szans na nawiązanie wyrównanej walki.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"21708"}
Od pierwszego seta Ikar Legnica narzucił swoje tempo. Skuteczna zagrywka oraz solidna gra w ataku pozwoliły na szybkie wypracowanie przewagi, którą legniczanie konsekwentnie utrzymywali do końca. Podobny scenariusz powtórzył się w drugim secie – gospodarze kontrolowali grę, wykazując się dużą pewnością siebie w kluczowych momentach.
W trzeciej partii AS PANS Nysa próbował postawić większy opór, ale Ikar nie pozwolił rywalom na odwrócenie losów meczu. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Michał Buszkiewicz, który poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa.
Mecz oglądało 30 kibiców, a nad jego przebiegiem czuwali sędziowie Piotr Flis i Przemysław Kocieł. Dzięki tej wygranej Ikar Legnica umocnił swoją pozycję w tabeli i potwierdził aspiracje do walki o najwyższe cele w sezonie.
Ikar Legnica - AS PANS Nysa 3:0 (25:17, 25:17, 25:21)
Ikar Legnica: F. Biegun, M. Skowronek, A. Kwapiński, M. Buszkiewicz, D. Urbaniak, K. Pasik, K. Smętek, W. Badowski, K. Śliwiński, O. Strączek.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Czy prezydent Legnicy otrzyma wotum zaufania? Ciekawe pytanie. I równie ciekawe jest to, co dzieje się wokół całej tej dyskusji. Na tzw. „trzeciakowym portalu” radni zostali nazwani bumelantami. Skąd ta retoryka? Czy to próba wywierania presji na tych, którzy mają podejmować decyzje w imieniu mieszkańców? I jeszcze pytanie do radnych: czy nie czujecie się czasem jak maszynki do głosowania? Odnoszę wrażenie, że nawet jeśli nie zgadzacie się za jakimś rozwiązaniem, ostatecznie musicie zagłosować „za”. Bo patrząc na niektórych radnych można odnieść takie wrażenie. Co właściwie dzieje się w tym naszym mieście???? Drodzy Radni, Legnica jest w Waszych rękach. Niezależnie od barw politycznych, głosujcie zgodnie z własnym sumieniem i w interesie mieszkańców. Każda decyzja dotycząca naszego miasta ma znaczenie. Mieszkańcy oczekują odwagi, odpowiedzialności i samodzielności, a nie jedynie realizowania politycznych ustaleń.
Nie dajcie się
16:27, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Będzie Baranowski ?
Vbnm
16:15, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
SET - jakie zioła ty palisz, że piszesz takie brednie ? powinni ciebie posadzić na leżaku na placu Słowiańskim inwestycji minionej ekipy. Ta załoga ratusza przez 2 lata zrobiła więcej niż poprzednia przez 22 lata - i to nie tylko drogi, inwestycje czy profilaktyka medyczna. Widać wykopali ciebie z ratusza za nieróbstwo i musisz odreagować.
mariolka
16:05, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Prezio Szynalski to stary dziadek, który 10 lat temu został emerytem i dalej trzepie forsę, no bo ma właściwą legitymację partyjną.
Kooper
15:41, 2026-06-28