Czterokrotnie stanęli na podium Międzynarodowego Turnieju Łuczniczego z okazji 772 rocznicy Bitwy pod Legnicą zawodnicy Strzelca, który był jednocześnie kwalifikacją na zawody Pucharu Europy.


Maga musi jeszcze o wyjazd do stolicy Słowenii powalczyć. W pierwszych dniach mają razem z Luberą wyjadą na Turniej Nadziei Olimpijskich do Lwowa. Jeśli legniczanka na Ukrainie pokaże się z dobrej strony, to również powinna znaleźć się w składzie kadry.
Pewny wyjazdu na Puchar Europy Seniorów do Armenii nie może być pewny również Michał Gomoliszek. Łucznik legnickiego Strzelca w weekendowych turnieju na Świerkowej zajął 3.miejsce przegrywając tylko z Maciejem Fałdzińskim (Stella Kielce) i Sławomirem Napłoszkiem (Marymont Warszawa).

O wyjazd do Armenii nie musi się za to martwić Katarzyna Szałańska. Nasza kompandzistka paszport na egzotyczne zawody zapewniła sobie zwyciężając w 1.rundzie Pucharu Europy we Francji. W weekend łuczniczka Strzelca rywalizowała w jednej grupie z mężczyznami. Zajęła 4.miejsce przegrywając „mały finał” z klubowym kolegą Krzysztofem Gorczycą.
W sumie w turnieju zorganizowanym przez Strzelca udział wzięło ponad 120 zawodników z 20 klubów, w tym z Ukrainy.[FOTORELACJA]6213[/FOTORELACJA] [FOTORELACJA]6202[/FOTORELACJA] [FOTORELACJA]6194[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Czy prezydent Legnicy otrzyma wotum zaufania? Ciekawe pytanie. I równie ciekawe jest to, co dzieje się wokół całej tej dyskusji. Na tzw. „trzeciakowym portalu” radni zostali nazwani bumelantami. Skąd ta retoryka? Czy to próba wywierania presji na tych, którzy mają podejmować decyzje w imieniu mieszkańców? I jeszcze pytanie do radnych: czy nie czujecie się czasem jak maszynki do głosowania? Odnoszę wrażenie, że nawet jeśli nie zgadzacie się za jakimś rozwiązaniem, ostatecznie musicie zagłosować „za”. Bo patrząc na niektórych radnych można odnieść takie wrażenie. Co właściwie dzieje się w tym naszym mieście???? Drodzy Radni, Legnica jest w Waszych rękach. Niezależnie od barw politycznych, głosujcie zgodnie z własnym sumieniem i w interesie mieszkańców. Każda decyzja dotycząca naszego miasta ma znaczenie. Mieszkańcy oczekują odwagi, odpowiedzialności i samodzielności, a nie jedynie realizowania politycznych ustaleń.
Nie dajcie się
16:27, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Będzie Baranowski ?
Vbnm
16:15, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
SET - jakie zioła ty palisz, że piszesz takie brednie ? powinni ciebie posadzić na leżaku na placu Słowiańskim inwestycji minionej ekipy. Ta załoga ratusza przez 2 lata zrobiła więcej niż poprzednia przez 22 lata - i to nie tylko drogi, inwestycje czy profilaktyka medyczna. Widać wykopali ciebie z ratusza za nieróbstwo i musisz odreagować.
mariolka
16:05, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Prezio Szynalski to stary dziadek, który 10 lat temu został emerytem i dalej trzepie forsę, no bo ma właściwą legitymację partyjną.
Kooper
15:41, 2026-06-28