Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Młodziczki Dziewiątki awansowały do 1/8 MP

J(lca.pl) 22:25, 28.04.2018 Aktualizacja: 22:44, 19.10.2025
Skomentuj Młodziczki Dziewiątki awansowały do 1/8 MP

Po dwóch dniach rozgrywanego w Legnicy turnieju 1/16 finału mistrzostw kraju młodziczek, UKS Dziewiątka ma na koncie dwa zwycięstwa i awans w kieszeni. W niedzielę szczypiornistki trener Celestyny Majchrzyk zagrają z Ruchem Chorzów

Awans do czołowej 16 w Polsce w kategorii młodziczek, mistrzynie Dolnego Śląska wywalczyły w cuglach. W piątek Dziewiątka rozgromiła Victorię Świebodzice 28:15, a w sobotę ChKS Łódź 29:11. Oba swoje spotkania wygrał również Ruch Chorzów. W niedzielę o godz. 12.00 w hali przy Lotniczej Dziewiątka zmierzy się z Ruchem, a stawką tego meczu będzie pierwsze miejsce w turnieju. Obie drużyny mogą już myśleć o rywalizacji w 1/8 finału Pucharu Polski ZPRP.

EuCO UKS Dziewiątka – Victoria Świebodzice 28:15 (14:5)

Dziewiątka: P. Lange, Rusin - E. Lange 4, Borowa, Mauer 1, Strójwąs 4, Szuk 3, Wiśniewska 2, Gdula 1, Chmielarczyk 1, Niedzielenko 3, Wojciechowska 5, Wańkowicz, Drągiewicz, Doroba 4.

EuCO UKS Dziewiątka Legnica – ChKS Łódź 29:11 (12:4)

Dziewiątka: P. Lange, Rusin – E. Lange 5, Mauer 5, Strójwąs 5, Wiśniewska 1, Gdula 2, Chmielarczyk 1, Szuk 1, Wojciechowska 2, Wańkowicz 1, Niedzielenko 1, Drągiewicz 1, Borowa 1, Doroba 3.[FOTORELACJA]14211[/FOTORELACJA][FOTORELACJA]14207[/FOTORELACJA]

(J(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Sieroty po krzaku i pis patologia przebierają racicami.

Vbnm

17:00, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Maciek bez obrazy , ale takim niedouczonym pokiemonom jak Ty , hołdującym lewackim zachowaniom musimy p-o dziękować raz na zawsze ! Miasto Legnica potrzebuje Prezydenta , a nie kierownika z zarządzaniem , jak z ADMu !!! Te miasto trzeba kochać - te miasto trzeba pieścić - o te miasto trzeba dbać , tak jak na to historia nasza wskazuje ! Idź Ty chłopie w politykie , robić gdzie indziej !! Prezydent Miasta Legnica powinien być Legniczaninem . Tak myślę .

gupi

16:57, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Czy presidęt ma wyciskarke do owocuw? Wyciskarka to symbol statósu społecznego

.....

16:53, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Czy prezydent Legnicy otrzyma wotum zaufania? Ciekawe pytanie. I równie ciekawe jest to, co dzieje się wokół całej tej dyskusji. Na tzw. „trzeciakowym portalu” radni zostali nazwani bumelantami. Skąd ta retoryka? Czy to próba wywierania presji na tych, którzy mają podejmować decyzje w imieniu mieszkańców? I jeszcze pytanie do radnych: czy nie czujecie się czasem jak maszynki do głosowania? Odnoszę wrażenie, że nawet jeśli nie zgadzacie się za jakimś rozwiązaniem, ostatecznie musicie zagłosować „za”. Bo patrząc na niektórych radnych można odnieść takie wrażenie. Co właściwie dzieje się w tym naszym mieście???? Drodzy Radni, Legnica jest w Waszych rękach. Niezależnie od barw politycznych, głosujcie zgodnie z własnym sumieniem i w interesie mieszkańców. Każda decyzja dotycząca naszego miasta ma znaczenie. Mieszkańcy oczekują odwagi, odpowiedzialności i samodzielności, a nie jedynie realizowania politycznych ustaleń.

Nie dajcie się

16:27, 2026-06-28

0%