Po dwóch dniach rozgrywanego w Legnicy turnieju 1/16 finału mistrzostw kraju młodziczek, UKS Dziewiątka ma na koncie dwa zwycięstwa i awans w kieszeni. W niedzielę szczypiornistki trener Celestyny Majchrzyk zagrają z Ruchem Chorzów

EuCO UKS Dziewiątka – Victoria Świebodzice 28:15 (14:5)
Dziewiątka: P. Lange, Rusin - E. Lange 4, Borowa, Mauer 1, Strójwąs 4, Szuk 3, Wiśniewska 2, Gdula 1, Chmielarczyk 1, Niedzielenko 3, Wojciechowska 5, Wańkowicz, Drągiewicz, Doroba 4.
EuCO UKS Dziewiątka Legnica – ChKS Łódź 29:11 (12:4)
Dziewiątka: P. Lange, Rusin – E. Lange 5, Mauer 5, Strójwąs 5, Wiśniewska 1, Gdula 2, Chmielarczyk 1, Szuk 1, Wojciechowska 2, Wańkowicz 1, Niedzielenko 1, Drągiewicz 1, Borowa 1, Doroba 3.[FOTORELACJA]14211[/FOTORELACJA][FOTORELACJA]14207[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Sieroty po krzaku i pis patologia przebierają racicami.
Vbnm
17:00, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Maciek bez obrazy , ale takim niedouczonym pokiemonom jak Ty , hołdującym lewackim zachowaniom musimy p-o dziękować raz na zawsze ! Miasto Legnica potrzebuje Prezydenta , a nie kierownika z zarządzaniem , jak z ADMu !!! Te miasto trzeba kochać - te miasto trzeba pieścić - o te miasto trzeba dbać , tak jak na to historia nasza wskazuje ! Idź Ty chłopie w politykie , robić gdzie indziej !! Prezydent Miasta Legnica powinien być Legniczaninem . Tak myślę .
gupi
16:57, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Czy presidęt ma wyciskarke do owocuw? Wyciskarka to symbol statósu społecznego
.....
16:53, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Czy prezydent Legnicy otrzyma wotum zaufania? Ciekawe pytanie. I równie ciekawe jest to, co dzieje się wokół całej tej dyskusji. Na tzw. „trzeciakowym portalu” radni zostali nazwani bumelantami. Skąd ta retoryka? Czy to próba wywierania presji na tych, którzy mają podejmować decyzje w imieniu mieszkańców? I jeszcze pytanie do radnych: czy nie czujecie się czasem jak maszynki do głosowania? Odnoszę wrażenie, że nawet jeśli nie zgadzacie się za jakimś rozwiązaniem, ostatecznie musicie zagłosować „za”. Bo patrząc na niektórych radnych można odnieść takie wrażenie. Co właściwie dzieje się w tym naszym mieście???? Drodzy Radni, Legnica jest w Waszych rękach. Niezależnie od barw politycznych, głosujcie zgodnie z własnym sumieniem i w interesie mieszkańców. Każda decyzja dotycząca naszego miasta ma znaczenie. Mieszkańcy oczekują odwagi, odpowiedzialności i samodzielności, a nie jedynie realizowania politycznych ustaleń.
Nie dajcie się
16:27, 2026-06-28