Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Dziewiątka ograła Spartę. Juniorki z medalami!

AC(lca.pl) 22:50, 15.12.2019
Skomentuj Dziewiątka ograła Spartę. Juniorki z medalami!

Kolejne zwycięstwo zanotowały szczypiornistki UKS Dziewiątki EuCO Legnica. Tym razem legniczanki pokonały Spartę Gubin 29:17.

 Legniczanki mimo zwycięstwa dwunastoma bramkami łatwej przeprawy ze Spartą nie miały. Do przerwy Dziewiątka prowadziła tylko 13:12. Dopiero w drugiej części meczu zespół z Legnicy podkręcił tempo i wyszedł na kilkubramkowe prowadzenie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 29:17.

Przed meczem doszło do miłej uroczystości. Złote medale odebrały juniorki Dziewiątki za mistrzostwo Dolnego Śląska. W końcowej klasyfikacji legniczanki okazały się lepsze m.in. od Zagłębia Lubin czy Karkonoszy Jelenia Góra.

Złote medale w niedzielę odebrały: P. Lange, K. Kozak, D. Stala, M. Meter, K. Józefowicz, D. Wańkowicz, K. Ozga, N. Wojciechowska, E. Lange, M. Wiśniewska, W. Ilnicka, W. Scisłowicz, O. Doroba, N. Kaczuga, M. Mieszczyk, N. Szuk, J. Strójwąs.

Dzięki wygranej legnicki klub ma prawo do organizacji turnieju 1/16 Finału Mistrzostw Polski. Podopieczne Grzegorza Karnickiego walkę o mistrzostwo Polski rozpoczną pod koniec stycznia 2020 roku.

 

UKS Dziewątka EuCO Legnica - Sparta Gubin 29:17 (13:12)

UKS Dziewiątka EuCO Legnica: Trojanowska - Kaczuga 1, Stala 10, Kozak 5, Ozga 2, Wojciechowska 5, Meter 1, Wiśniewska 2, Doroba 2, Szuk 1, Ilnicka, Wańkowicz.[FOTORELACJA]16346[/FOTORELACJA]    [FOTORELACJA]16345[/FOTORELACJA]

(AC(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

GRATULACJE DLA NASZYCH SUPER SZCZYPIORNISTEK! ... TWORZĄ PIĘKNY PR DLA LEGNICY ...

02:00, 16.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Jaśniejące wyjątkowym blaskiem gwiazdy na ponurym firmamencie naszego miasteczka.

06:00, 16.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Gratulacje!, dziewczyny powinny grać na hali na ul. Lotniczej. Futsall teraz to nie to co kiedyś, niższy poziom i kibiców zero. Spokojnie mogliby oni grać w Henrykówce. Dziewczyny mają osiągnięcia i warto to docenić, nawet tym, aby grały na ul. Lotniczej.

07:00, 17.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"]Jaśniejące wyjątkowym blaskiem gwiazdy na ponurym firmamencie naszego miasteczka.[/quote]
właśnie!!!! GWIAZDY!!! prawdziwy ewenement w żeńskim KRAJOWYM szczypiorniaku... szkoda, że włodarzom naszego miasta
nie bardzo z TYM PO DRODZE :(

09:00, 17.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

właśnie!!!! GWIAZDY!!! prawdziwy ewenement w żeńskim KRAJOWYM szczypiorniaku... szkoda, że włodarzom naszego miasta
nie bardzo z TYM FAKTEM PO DRODZE :(

09:00, 17.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Sieroty po krzaku i pis patologia przebierają racicami.

Vbnm

17:00, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Maciek bez obrazy , ale takim niedouczonym pokiemonom jak Ty , hołdującym lewackim zachowaniom musimy p-o dziękować raz na zawsze ! Miasto Legnica potrzebuje Prezydenta , a nie kierownika z zarządzaniem , jak z ADMu !!! Te miasto trzeba kochać - te miasto trzeba pieścić - o te miasto trzeba dbać , tak jak na to historia nasza wskazuje ! Idź Ty chłopie w politykie , robić gdzie indziej !! Prezydent Miasta Legnica powinien być Legniczaninem . Tak myślę .

gupi

16:57, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Czy presidęt ma wyciskarke do owocuw? Wyciskarka to symbol statósu społecznego

.....

16:53, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Czy prezydent Legnicy otrzyma wotum zaufania? Ciekawe pytanie. I równie ciekawe jest to, co dzieje się wokół całej tej dyskusji. Na tzw. „trzeciakowym portalu” radni zostali nazwani bumelantami. Skąd ta retoryka? Czy to próba wywierania presji na tych, którzy mają podejmować decyzje w imieniu mieszkańców? I jeszcze pytanie do radnych: czy nie czujecie się czasem jak maszynki do głosowania? Odnoszę wrażenie, że nawet jeśli nie zgadzacie się za jakimś rozwiązaniem, ostatecznie musicie zagłosować „za”. Bo patrząc na niektórych radnych można odnieść takie wrażenie. Co właściwie dzieje się w tym naszym mieście???? Drodzy Radni, Legnica jest w Waszych rękach. Niezależnie od barw politycznych, głosujcie zgodnie z własnym sumieniem i w interesie mieszkańców. Każda decyzja dotycząca naszego miasta ma znaczenie. Mieszkańcy oczekują odwagi, odpowiedzialności i samodzielności, a nie jedynie realizowania politycznych ustaleń.

Nie dajcie się

16:27, 2026-06-28

0%